Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу
editor

editor

Складний термін в медичній практиці, позначає нічого інакшого як банальний скрегіт зубами, частіше уві сні або при відпочинку. Але чи такий він «банальний» як нам здається на перший погляд? Чи завжди бруксизм вважається проблемою людей, що страждають на гельмінтоз та розладом шлунково-кишкового тракту і якого фахівця варто звернутися за допомогою в першу чергу?

 

Якщо ви не знали, стоматологи дуже великі фанати історії. Лікарям цікаво все, що пов'язано хронологією дезінфекції порожнини рота та еволюцією популярних гігієнічних засобів. Припустимо, чи знали ви, що Петро Перший не просто так просував тютюнове лобі на Русі? Існує теорія, що тютюн був привезений як «засіб», від поганого запаху з рота. Але, певне, імператор був явно не в курсі, що його різко пожовклі зуби - це результат активного тютюнопаління. Чи то справа, зубна щітка, яка вважається головним інструментом гігієни зубів і порожнини рота. Вже 6 століть поспіль вона виконує функцію очищення зубів всіх жителів земної кулі. Її модифікацій безліч: і класична, і електрична, з різними видами рукояток і щіточок. Але яка саме щітка збереже ваші зуби, саме про це і розповімо.

Що потрібно зробити на перших етапах вибору зубної щітки?

Швидко направлятися в магазин і витрачати гроші на щітку, яка може і не допомогти, все таки, не варто. Насамперед, при виборі індивідуальних засобів гігієни, потрібно дізнатися про особливості та проблеми в ротовій порожнині. Краще буде, якщо про ці особливості вас проконсультує лікар-стоматолог клініки Ка-Дент, додатково усвідомив вас про стан зубів і ясен, і підібравши відповідну зубну щітку.

Які бувають зубні щітки?

Зубні щітки класифікуються за різними ознаками, але основною характеристикою при виборі вважається жорсткість її щетини.

Є 5 видів жорсткості:

1) Дуже м'яка;

2) М'яка;

3) Середня;

4) Жорстка;

5) Дуже жорстка;

Для пацієнтів, у яких присутня підвищена чутливість зубів і запалення ясен, стоматологи рекомендують використовувати дуже м'яку або м'яку щетину, щоб уникнути додаткових травм емалі і слизової порожнини рота.

Якщо ніяких проблем із зубами не спостерігається, використовуйте щітку середньої жорсткості або ж жорстку, але з останньої будьте дуже обережні. Останній вид щетини хоч і добре усуває наліт, але він може зробити емаль тонкою або травмувати ясна.

Як вибрати зубну щітку дитині?

При виборі дитячої зубної щітки керуйтеся 4-ма параметрами:

1) Жорсткість щетини, її очищаючі властивості;

Щетина дитячої щітки повинна бути м'якою, так як емаль молочних зубів у дітей дуже тонка і крихка. Важливо також врахувати, що щетинки повинні бути виконані з штучних матеріалів. Це пояснюється тим, що нейлонові щетинки мають рівномірну структуру, добре очищають не травмуючи порожнину. Ще, в штучних щітках не розмножуються бактерії.

2) Відповідність дитячої долоні і рукоятки щітки;

Рукоятка щітки для дитини повинна бути зручною, щоб повністю «лягала в руку» і не вислизала. Щоб рукоятка не ковзала у дитини в руках, обирайте щітку з гумовими вставками або повністю прогумовану.

3) Форма і розмір робочої частини щітки;

Головка щітки, якою ми чистимо зуби, для дитини повинна бути не дуже великою. Великий розмір щетини може залишити подряпини на яснах або піднебінні, травмувати емаль. Тому, при виборі керуйтеся тим, що щетина не повинна перевищувати 11 мм в діаметрі, а також повинна мати округлену форму.

4) Барвистий дизайн і естетика;

Кожній дитині буде приємніше чистити зуби тієї щіткою, на якій будуть зображені його улюблені мультперсонажі, речі або кольори. Також, це збільшить ймовірність того, що він почне доглядати за порожниною рота частіше, сприймаючи це як гру.

Цікаві факти про зубну щітку та чищення зубів

1) Люди на Аравійському півострові, в Північній Африці і на Індійському субконтиненті традиційно чистили зуби жувальними паличками, зробленими з дерева Salvadora persica. Їх називають «місвак». Європейці ж чистили зуби ганчірками, просоченими сіллю або кіптявою.

 

2) Щоденне чищення зубів в світі стало більш поширеним завдяки Другій світовій війні, коли командування американської армії віддало приказ, аби солдати вписували чистку зубів в частину їх повсякденної гігієни.

 

3) Чищення зубів три рази на день, по дві хвилини кожен раз, може спалити більше 3500 калорій в рік - це означає, що ви можете втратити один кілограм на рік, просто коли будете чистити зуби!

Запорукою якісної чистки зубів вважається не тільки тривалість і якість очищувальних рухів, але і інструмент, яким ви виконуєте ці щоденні маніпуляції. Індивідуально підібрана щітка - це гарантія відсутності проблем із зубами і порожниною рота.

Будьте здорові і довірте свою ідеальну посмішку клініці Ka-Dent!

Периостит щелепи, або як його називають в народі «флюсом» - це запальний процес, з яким стикалась майже кожна друга людина, майже як і всі, котра має шкідливі звички і вчасно не звертає увагу на проблеми з зубами на ранньому етапі їх виникнення. Так, що ж собою уявляє флюс насправді?

Чи знаєте ви, що поверхня людських зубів настільки ж унікальна і неповторна як і відбитки пальців? Зліпки зубів використовують не тільки ортодонти, але і судмедексперти під час судово-медичного розслідування. Так ось, саме за унікальність і, свого роду, ексклюзивність наших зубів впливає саме прикус - контакт зубних рядів верхньої і нижньої щелепи.

Але, чи не замислювалися ви, чому ж прикус буває неправильним, і чи може він шкодити здоров'ю?

Пародонтит - це запалення і хвороба ясен, що виникає при запущеному гінгівіті. Це захворювання, яке є основною причиною втрати зубів. Пародонтит можна легко запобігти за допомогою щоденного догляду за зубами, який включає у себе чистку зубною ниткою і щіткою, а також стоматологічні огляди і професійне очищення двічі на рік. Ось кілька маловідомих фактів про хвороби:

 

Чищення зубів - це не тільки ваш персональний щоденний догляд. Гігієна порожнини рота також буває професійної і включати безліч етапів очищення. Така чистка немов генеральне прибирання нашої слизової, яка додатково дозволяє позбавиться від важкодоступного нальоту і зубного каменю.

Практично всі тканини в людському організмі мають властивість відновлюватися. Тільки, на жаль, зуби після випадання не мають подібної здатності. Тепер пора заявити, що ретельний догляд за зубами допомагає відстрочити або уникнути проблем карієсу, що веде до видалення зуба з подальшою установкою імплантату. Так, імплантати вкрай дорогі, тому ці гроші краще використовувати для підтримки власних зубів в задовільному стані. У будь-якому випадку, вам буде корисно знати про імплантати і про те, як стоматолог обирає той, що вам найбільше підходить.

 

Приблизно 32% людей кажуть, що їх дуже турбує зовнішній вигляд своїх зубів. Кожна п'ята людина приховує свою посмішку на фотографіях. Виходячи з цього, не дивно, що відбілювання зубів так популярно в багатьох країнах світу. Коли справа доходить до того, де вибілювати зуби, у вас є два варіанти: ви можете зробити це самостійно вдома або відправитися до стоматолога Ка-Дент, щоб все було виконано професійно і надовго. Який з цих двох методів більш ефективний? Читайте далі щоб дізнатися.

 

Пожовклі зуби, камені і наростання нальоту - це саме одні з важливих проблем, з якими люди намагаються попрощатися якомога швидше. Існує безліч безрецептурних БАДів і ліків для очищення зубів, але їх основна проблема в тому, що вони зможуть серйозно пошкодити емаль. Так чи можна посприяти видаленню зубного каменю? Використовуючи доступні, ефективні і безпечні методи очищення зубів, ви можете спробувати видалити зубний камінь, не виходячи з дому, за допомогою матеріалів, які у вас, ймовірно, вже є на кухні.

 

 

У малої кількості людей виникне радість на обличчі, якщо їх повідомити про наявність карієсу. Але карієс - одна з найпоширеніших проблем, яка діагностується в стоматологічному кріслі. На щастя, карієс можна запобігти. Найкраще, що ви можете зробити - це дізнатися про карієс, щоб знизити ризик утворення захворювання в майбутньому. Хоч багато людей припускають, що у них є спільні знання про профілактику і лікування карієсу, але, як і в будь-який інший темі існує безліч міфів. Клініка Ка-Дент хоче допомогти вам зберегти не тільки здорову і гарну посмішку, але вказати на міфи, які помилково сприймають за чисту монету.

 

Попередня12Наступна
Сторінка 1 з 2

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності