Ви тут: ГоловнаПослуги

 Лікування ясен.

2 8 01 0Порожнина рота, будучи дзеркалом шлунково-кишкового тракту, багато в чому визначає здоров'я людського тіла. Крім цього, від її стану і здоров'я зубів і ясен залежать дуже багато сторін життя: престиж, успіх у справах і роботі, привітний і привабливий вигляд, настрій, впевненість в собі і сексуальність. Тому дуже важливо серйозно поставитися до «банального» почервоніння ясен, запалення або неприємного запаху з рота. Своєчасне звернення до лікаря-пародонтолога в Ка-Дент і регулярне проходження профілактичних оглядів дозволяють усунути можливі проблеми в майбутньому. Піклуючись про яснах і зубах, ми робимо своє життя спокійніше, яскравіше і щасливіше, підтверджуючи це чарівною, променистою і білосніжною посмішкою!

Що викликає захворювання ясен.

Захворювання пародонту (або ясен) - це інфекція, що викликається бактеріями. Протягом дня бактерії в порожнині рота розмножуються і утворюють липку, майже невидиму плівку на зубах, звану нальотом. Цей зубний наліт, який не можна прибрати, навіть якщо регулярно чистити зуби щіткою і флосом, може перетворитися на зубний камінь. У більшості випадках зубний наліт і камінь викликають почервоніння і запалення ясен, які при чищенні найчастіше кровоточать. Такий стан називається гінгівітом. Згодом токсини (отруйні речовини) в зубному нальоті призводять до руйнування підтримуючої тканини і кістки зуба, а потім і до втрати кісткового прикріплення. В результаті чого утворюється невидимий кишеню між зубом і яснами (пародонтальні кишені).

Кабінет гігієни

gig

На жаль, багато хто з нас часто не приділяють належної уваги гігієні порожнини рота. Через це поширеними причинами звернення до стоматолога стає поява таких симптомів, як зубний біль, «дірки» в зубах, кровоточивість ясен або рухливість зубів. Іноді це призводить до незворотних наслідків - без своєчасного звернення до дантиста може виявитися, що зуб вже не можна врятувати.

 

Чому так необхідно регулярно відвідувати гігієніста?

 

Постійне, а не епізодичне відвідування фахівця дозволяє виявити і запобігти патологічний процес на ранніх стадіях і не допустити розвитку ускладнень. Як відомо, причина багатьох захворювань зубів і ясен - шкідливі мікроорганізми в порожнині рота, активно поширюються в перервах між прийняттям їжі - якщо Ви, звичайно, ретельно не чистите зуби кожні дві-три години. Як наслідок життєдіяльності мікробів утворюється зубний наліт, який призводить до ураження поверхні зубів і запалення ясен. Тому наліт необхідно регулярно видаляти. Це один із напрямів роботи гігієніста. Сьогодні для цієї мети використовуються самі передові технології, в тому числі застосування ультразвукових і піскоструменевих апаратів.

Найчастішою причиною руйнування зубів є карієс і його ускладнення, в результаті яких відбувається загибель пульпи (або «нерва», як кажуть в народі). В результаті зуб залишається без судин і нервів, не отримує харчування і стає крихким, як крейда. Стоматологи, напевно, єдині лікарі, які залишають мертві органи в організмі людини. На щастя, такі зуби не сприймаються як чужорідне тіло і не відторгаються організмом, тому є можливість їх відновити і зберегти на довгі (або не дуже) роки.
З зубом при ураженні пульпи можна зробити 3 основні маніпуляції: лікування, відновлення, збереження.

Лікування передбачає усунення всіх вогнищ інфекції, запалених тканин і герметичне пломбування кореневих каналів, в яких знаходилася ця сама пульпа. Більшість зубів після цього відновлюється звичайної пломбою і деякий час успішно функціонують і навіть чимось схожі на справжні.

Ви втратили один, кілька або всі зуби? Вам доводиться прикривати рот рукою під час розмови або при сміху? Ви боїтеся, що Ваш знімний протез зісковзне під час прийому їжі і Вам буде дуже ніяково?
Найкраще вирішення всіх цих проблем - це ІМЛАНТАЦІЯ!

Що дає імлантація?

Імплантація допоможе Вам відновити природну гарну посмішку, якої Ви ніколи не будете соромитися. А також вона дасть можливість виглядати молодше, посміхатися з задоволенням і не відчувати неприємних відчуттів під час прийому їжі і розмови. Неначе Вам повернули здорові зуби!

do-implantacii posle-implantacii

Що робити, якщо зуб або навіть кілька неможливо зберегти? У звичайній стоматології Вам, швидше за все, запропонують зробити «міст» або вставити зубні протези. Однак на сьогоднішній день цим методам існує набагато більше гідна альтернатива: протезування на імплантатах.

protezirovanie na implantatah

Імплантат - це елемент, який заміняє корінь видаленого зуба, який встановлюється в кісткову тканину і є опорою для коронки. Такі дентальні імплантати виготовляються з абсолютно безпечного для здоров'я людини сплаву титану. Наша клініка використовує імплантати від кращих виробників Європи, Азії, Америки, а також високоякісну металокераміку. Велика розмаїтість видів штучних коренів дозволяє ідеально підібрати вид і розмір імплантата для кожного пацієнта окремо.

 

Імплантати, використовувані нашою клінікою приживаються швидко і легко в 98% випадків. Однак це не кінцева цифра: за допомогою спеціальних технологій (лазер, озон) приживлюваність зазвичай досягається в 100% випадків.

 

Найважливішою перевагою протезування на імплантатах є те, що сам імплантат і тимчасову коронку можна встановити відразу після видалення зуба - не припиняючи операцію. Це сприяє швидшому загоєнню тканин і скорочує кількість Ваших візитів до стоматолога, плюс вся процедура проводиться швидко і абсолютно безболісно, ??а естетичний і функціональний ефект буде в наявності відразу ж після закінчення операції.

 

У різних областях медицини озонотерапія використовується вже кілька десятиліть, але в стоматологію озон прийшов зовсім недавно, в середині 90-х років.

healozone

Роком відкриття озону вважається 1840 рік. Професор Базельського університету Фрідріх Шенбейн ще в 1832 році опублікував книгу під назвою «Отримання озону хімічними способами». Він же дав назву цьому газу - «озон» - від грецького слова «пахне».

У вересні 1896р. Нікола Тесла запатентував перший генератор озону і в 1900р. сформував Тесла-Озон-Компанію, продавав озонатори і озоноване оливкова олія лікарям для медичного використання.

У 1898р. Thauerkaut A Luth відкрив інститут озонотерапії в Берліні.
Під час Першої Світової війни бактерицидні властивості озону використовувалися при лікуванні інфікованих ран, опіків, фістул.

1930р. A.A. Fish німецький зубний лікар, який практикує в Швейцарії запатентував першу озоноаппаратуру для зуболікарській практики.
У роки Другої Світової війни в Німеччині, за словами Ed. Mc. Cabe, озон придбав небувалу популярність, поки бомбардувальники союзників не зруйнували все клініки озонотерапії.

Ed. Mc. Cabe наводить цікавий факт у своїй роботі «Озон проти СНІДу». За деякими загадкових причин все інститути по використанню озону, розташовані навколо фармацевтичних заводів фірми I G Farben, були повністю зруйновані. Однак жоден з фармацевтичних заводів не постраждав.

 

trainВиправлення положення зубів (ортодонтія) у віці, коли кістки активно ростуть - найбільш вдалий час для виправлення прикусу методом знімних і незнімних апаратів і брекетів. Активуючи різні деталі спеціального апарату, ортодонт легко стимулює або уповільнює зростання щелепних кісток, створюючи тим самим місце для майбутніх зубів, які на цьому етапі зростання кісток знаходяться ще в товщі щелепи або частково прорізалися. Знімні апарати теж діляться на дві категорії: пластинкові апарати, капи (трейнери).

Як розвивається карієс молочних зубів?

101

У залишках їжі, що не вичищені з зубів, поселяються бактерії. Харчуються ці мікроорганізми в основному вуглеводами і цукрами. Коли їжі для бактерій багато - вони починають швидко розмножуватися. Формується зубний наліт. Зубний наліт - це самі бактерії, продукти їх життєдіяльності і залишки їжі. Наліт має високу в'язкість, він міцно прикріплюється до поверхні зубів і видалити його звичайною щіткою досить важко.

Кислота з дня у день впливає на емаль зубів і руйнує її. Починається демінералізація емалі, коли з гладкою вона перетворюється в пористу. Мінеральні компоненти поступово вимиваються. Всі ці процеси протікають безсимптомно до тих пір, поки бактерії не виконають в емалі отвір. Якщо це трапилося (а на молочних зубах емаль дуже тонка, особливо в областях між зубами та біля ясен), бактерії легко добираються до дентину.

 

Ціна посмішки

Посмішка нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує того, хто її отримує, чи не збіднюючи того, хто її дарує. Посмішка триває мить, але спогад про неї іноді залишається назавжди. Немає нікого, хто надто багатий чи сильний, щоб прожити без посмішки. Але немає нікого, хто настільки бідний, щоб заробити на ній. Посмішка створює щастя в будинку, доброзичливість в бізнесі і є ознакою дружби. Вона приносить заспокоєння тим, хто хвилюється, підтримку зневіреним, радість тим, хто сумує, є природним протиотрутою труднощів. Посмішку можна купити, вимолити, позичити або вкрасти, оскільки вона нічого не коштує, якщо її віддали безкорисливо. Деякі занадто стомлені, щоб посміхнутися - подаруйте їм посмішку, бо ніхто так не потребує в усмішці, як той, хто не може посміхнутися сам.

rent Рентгендіагностика - унікальна технологія, яка широко використовується в стоматологічному центрі "Ка-Дент"

Наша клініка оснащена найсучаснішим і передовим обладнанням, що дозволяє проводити повну діагностику, необхідну для якісного та ефективного лікування і протезування зубів, включаючи пломбування кореневих каналів під контролем радіовізіографа.
Унікальність рентгенодіагностики, представленої в клініці, полягає у високій безпеці всіх проведених досліджень, так як сучасні цифрові технології дозволяють знизити променеве навантаження в кілька разів, а рівень впливу рентгенівських променів на організм людини, одержуваного пацієнтом під час дослідження, зведений до мінімуму.
Наявність всього необхідного парку рентгенологічної техніки дозволяє максимально швидко (за 1 візит, за кілька хвилин) провести повну і точну діагностику, з виявленням прихованих дефектів, є основою правильного діагнозу.

:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

  •  Індивідуальний підхід
  • Кращі медикаменти і препарати
  • Найсучасніше обладнання
  • Програма лояльності