Ви тут: ГоловнаПослугиОзонування
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Озонування

У різних областях медицини озонотерапія використовується вже кілька десятиліть, але в стоматологію озон прийшов зовсім недавно, в середині 90-х років.

healozone

Роком відкриття озону вважається 1840 рік. Професор Базельського університету Фрідріх Шенбейн ще в 1832 році опублікував книгу під назвою «Отримання озону хімічними способами». Він же дав назву цьому газу - «озон» - від грецького слова «пахне».

У вересні 1896р. Нікола Тесла запатентував перший генератор озону і в 1900р. сформував Тесла-Озон-Компанію, продавав озонатори і озоноване оливкова олія лікарям для медичного використання.

У 1898р. Thauerkaut A Luth відкрив інститут озонотерапії в Берліні.
Під час Першої Світової війни бактерицидні властивості озону використовувалися при лікуванні інфікованих ран, опіків, фістул.

1930р. A.A. Fish німецький зубний лікар, який практикує в Швейцарії запатентував першу озоноаппаратуру для зуболікарській практики.
У роки Другої Світової війни в Німеччині, за словами Ed. Mc. Cabe, озон придбав небувалу популярність, поки бомбардувальники союзників не зруйнували все клініки озонотерапії.

Ed. Mc. Cabe наводить цікавий факт у своїй роботі «Озон проти СНІДу». За деякими загадкових причин все інститути по використанню озону, розташовані навколо фармацевтичних заводів фірми I G Farben, були повністю зруйновані. Однак жоден з фармацевтичних заводів не постраждав.

 

У 1971р. було створено Міжнародне медичне товариство озонотерапевтів. У 1979 році був зареєстрований 1-й випадок лікування СНІДу методом озонотерапії в практиці Dr. George Freibott.

Озонотерапія визнана і застосовується в 24 країнах світу, її практикують близько 15 тисяч лікарів.

У 1933р. Американська Медична Асоціація (АМА), очолювана М.Fishbein, почала компанію по забороні методів лікування, які б були конкурентноздатні лікарських препаратів, особливо антибіотиків.
Так, починаючи з 1933р., FDA і АМА, захищаючи інтереси великих фармацевтичних компаній, зробили все, щоб зупинити розвиток озонотерапії.

Останнім часом, у зв'язку зі збільшенням частоти змішаних інфекцій на тлі зниження імунітету, підвищенням ролі вірусів у виникненні запальних захворювань, інтерес до застосування озону значно зріс.

Це пов'язано з тим, що, володіючи бактерицидними, противірусними та протизапальними властивостями, озон є не фармакологічним препаратом, а екологічно чистим фізико-хімічним фактором.

Озон (О3) - аллотропная форма кисню, газ з різким характерним запахом.
Отримання озону з кисню базується на використанні методик бар'єрного розряду, електролізу, фотохімічного способу і високочастотного електричного поля.

Біохімічне вплив озону грунтується на його окислювальному дії при прямому контакті з мікроорганізмами, бактеріями, вірусами, спорами і пов'язане головним чином з окислювальним руйнуванням капсида (оболонки), з пошкодженням РНК і ДНК. Антивірусну програму й антибактеріальну дію озону грунтується на інактивації вірусів і бактерій, а також на інтолерантності клітин організму людини по відношенню до пероксидів. Вважають, що причиною антивірусного і антибактеріального ефекту озону є високий окислювальний потенціал і його відновлення безпосередньо на структурі молекул озону.

В основі хімічних процесів дії озону лежить його висока біохімічна селективність щодо з'єднань з подвійними зв'язками: ароматичних амінокислот, пептидів, поліненасичених жирних кислот.

Метильние групи озоноване з'єднань окислюються озоном до формальдегіду і далі до мурашиної кислот, аміногрупи майже повністю перетворюються в нітрати.

Найважливішою, швидкоплинних реакцією є реакція з ненасиченими жирними кислотами в С = С зв'язку з утворенням пероксидів.

Інфікована клітина, як захисна реакція продукує перекис водню. На цьому ж заснована захисна реакція лейкоцита - фагоцитоз. При хронічної інфекції функціональна активність лейкоцитів знижується, і вони стають нездатними инактивировать бактерії, так як утворюють мало перекису водню або не утворюють її зовсім.

Озон або його пероксиди діють на так званий спайк вірусу, руйнуючи його контакт з клітиною.
Вільні електронні пари N-ацетилглюкозамін стають місцем впливу озону або його пероксиду, внаслідок чого його вірус блокується для подальшої реакції, тобто інактивується. Одночасно відбувається реакція озону з ненасиченими жирними кислотами мембран інфікованої вірусом клітини, яка в якості захисної функції продукує перекис водню. Озон долає бар'єри, створені запаленням, так як молекули газоподібного озону надзвичайно рухливі і мають властивість закріплюватися на слизовій оболонці. Озон активно втручається в інфекційний процес адаптації за рахунок ослаблення активності ферментів в глюкокортикоїдний напрямку.
При введенні озону, розчиненого в рідкій фазі, спостерігається виражена активація системи протиінфекційного захисту організму.

Найбільш лабільно і виражено реагують на даний вплив показники лізоциму. Кількість нейтрофілів, що беруть участь в фагоцитозі, вже через 10 хвилин після введення озону зростає з 14 до 24%, одночасно посилюється поглинальна здатність фагів.

В умовах імунодепресії, викликаної гострим запальним процесом, озонування сприяє відновленню пригніченого імунітету.
Попереднє вивчення фізико-хімічних властивостей озонованого фізіологічного розчину показало, що його ефективність обумовлена ??введенням в організм вільнорадикальних продуктів. Вільні радикали кисню, як відомо, діють як молекулярні фаги, будучи здатними, до рекомбінації з ендогенними вільними радикалами, до активації власної антиоксидантної системи і посилення клітинного метаболізму.

Озон також підвищує утилізацію кисню тканинами, покращує тканинну перфузію, стабілізує проникність клітинних мембран, що підвищує захисні сили організму в боротьбі з інфекцією.

Властивості озону ідентичні властивостям антибіотиків, при цьому, озонотерапія має ряд переваг:
високі дози озону не роблять негативного впливу на організм, до озону не виникає резистентність, озон впливає на основі незалежного впливу на етіологічний фактор.

 

Таким чином, будучи нешкідливим, для людського організму, озон в терапевтичних концентраціях володіє наступними позитивними властивостями: імуномодулюючою, протизапальною, бактерицидною, вірусолітіческім, фунгіцидною, цитостатическим, антистресовим і анальгезирующим.

В даний час, з усіх існуючих методик застосування озону в медичній практиці, ми використовуємо озонування води, масла і застосування газу.
У своїй роботі ми використовуємо озонатор OZONYMED, що випускається фірмою APOZA. Серед його переваг - повна автоматизація роботи, абсолютна чистота одержуваної озоно - кисневої суміші і висока точність підтримки заданої концентрації озону.


Озон вбиває всі види вірусів, грибів, бактерій і найпростіших. При цьому на відміну від багатьох антисептиків, озон не робить подразнюючої та руйнівної дії на тканини, так як клітини багатоклітинного організм мають антиоксидантну систему захисту.

В ході лікування хворих із застосуванням озону простежується явна тенденція до швидкого зникнення набряку та інших явищ гострого запалення. Найкращий ефект монотерапія озонованим розчинами дає при лікуванні катарального гінгівіту і пародонтиту легкого ступеня.

При середнього та тяжкого ступеня хронічного генералізованого пародонтиту кращі результати забезпечує спільне застосування озонотерапії і традиційних антибактеріальних препаратів.


Застосування озонотерапії не раніше 3-4 днів після операції обумовлено тим, що озоновані розчини володіють тромболітичним дією.
При місцевому застосуванні озону хворим, оперованих з приводу генералізованого пародонтиту середнього та тяжкого ступеня, спостерігається сприятливий післяопераційний перебіг, прискорення епітелізації, раннє зняття швів.

Озон ми широко застосовуємо при лікуванні захворювань слизової оболонки порожнини рота. При лікуванні пацієнтів з афтозним стоматитом вже після 2-3 процедур озонотерапії значно зменшуються запальні явища, купіруються болі. При лікуванні ерозивно-виразкової форми червоного плоского позбавляючи вже на другу добу зникли болі, а на треті спостерігалася епітелізація патологічних вогнищ.
Дуже хороший ефект дала озонотерапія при лікуванні герпетичного стоматиту, кандидозу, лейкоплакії.

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 17:04
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Детальніше в цій категорії: « Імплантологія Протезування »
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності