Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Скопіювати до Бруксизм. Що це і чому варто звертатися не тільки до стоматолога?

Складний термін в медичній практиці, позначає нічого інакшого як банальний скрегіт зубами, частіше уві сні або при відпочинку. Але чи такий він «банальний» як нам здається на перший погляд? Чи завжди бруксизм вважається проблемою людей, що страждають на гельмінтоз та розладом шлунково-кишкового тракту і якого фахівця варто звернутися за допомогою в першу чергу?

 

 

Як показує практика, наші великі проблеми зі здоров'ям, роботою або особистим життям виникають, найчастіше, через маленькі чинники, часто яких ми не помічаємо або ігноруємо в силу зайнятості, складності виконання, нестачі фінансів або часу. Маленька «неприємність», яка щодня відкладається на дальню полицю підсвідомості - це ваш додатковий головний біль в майбутньому, витрачені нерви і сили.

 

Так ось, якщо ви раптом вважаєте, що скрегіт зубами - це другорядна справа, ваша фізіологічна особливість або проблема, рішення яке буде прийматися в довгостроковій перспективі, то ви неабияк помиляєтесь. Бруксизм - це явна вказка на те, що ви маєте проблеми в одній з систем підтримки життєдіяльності організму, негативний вплив на зуби і щелепи, наслідок порушень роботи психіки і ЦНС.

Де ж приховується проблема?

1) Психологія

Бруксизм - це психосоматичне захворювання людей, які часто страждають стресами, переживаннями, нервовими зривами, безсонням або неспокійним сном. Скрип зубами, часто, це прояв або гніву, або параної. Як доводять дослідження, бруксизм - це хвороба невротичних людей, яким важливо все тримати під контролем.

2) Ортодонтія і стоматологія

Бруксизм може виникнути при порушенні прикусу у людини. Таким чином, мозок посилає сигнали утримувати змикання зубів за допомогою здавлювання щелеп.

3) Неврологія

Можливо, причина криється в тому, що контролювати свої м'язи і зв'язки уві сні ви не можете. В такому випадку, мимовільне стискання і скрегіт є ознакою проблем з мозком і з трійчастим нервом.

Чим допоможе стоматолог?

Основне завдання стоматолога в даній ситуації - це захистити зуби від подальшого тиску і впливу на них. Де б не був заритий корінь вашої проблеми з бруксизмом, обов'язково, на перших порах, потрібно звертатися до стоматолога і вирішувати проблему скреготу. Фахівці клініки Ка-Дент також займаються тим, що індивідуально підбирають захисну капу на зуби пацієнта.

Чи існує профілактика цього захворювання?

Навіть коли проблема буде вирішена, важливим буде дотримуватися профілактичних рекомендації. Для пацієнтів в бруксизмом, і тих, хто позбувся від цієї недуги, важливим буде перевірятися у стоматолога і ортодонта кожні 4 місяці, не зловживати кавою і дотримуватися звичного, спокійного способу життя.

Останнє редагування Понеділок, 07 грудня 2020 13:14
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності