Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Скопіювати до Флюс. Чому він виникає? Говоримо про періостит щелепи.

Периостит щелепи, або як його називають в народі «флюсом» - це запальний процес, з яким стикалась майже кожна друга людина, майже як і всі, котра має шкідливі звички і вчасно не звертає увагу на проблеми з зубами на ранньому етапі їх виникнення. Так, що ж собою уявляє флюс насправді?

 

Як виникає флюс?

Процес утворення флюсу – це, часто, потрапляння хвороботворних бактерій, інфекції на тканини, які були травмовані в роті (ясна, пульпа зуба). Хоч і це найпопулярніша причина виникнення періоститу, але вона далеко не єдина. Крім цього, запальний процес може виникнути як ускладнення після хвороб (перенесеної ангіни або фарингіту), як наслідок переохолодження і навіть тоді, коли насолодилися дуже холодним морозивом в жаркий день.

Розповідаємо про симптоматику і відчуття

Після дуже холодних десертів, можливість виникнення флюсу теж є. Біль при періоститі дуже ниючий, пульсуючий, буває навіть гострим, а часом, терпіти його буває просто неможливо. Саме тому, щоб припинити неприємні відчуття, важливо вчасно звертатися до фахівців клініки Ka-Dent, де усунуть не тільки симптоми, а й основну причину виникнення запалення.

Основний перелік симптомів, який відчуває людина з періоститом:

1) Пацієнт, насамперед відчує больовий синдром. Це неприємні хворобливі відчуття в запаленій області при накусувані, жуванні; пульсування і мимовільні болі, відчуття «зубів, які почали різатись».

2) Другим симптомом за списком, при періоститі щелепи, вважається його візуальний прояв, а саме припухлість в районі верхньої або нижньої щелепи. Можливий варіант, коли флюс розташований на яснах в формі гулі, без будь-яких змін овалу обличчя.

3) При флюсі також можливий приплив жару, коливання температури тіла від +37 ° С до +38 ° С.

Важливо! Рекомендуємо вам, звернеться до лікаря-стоматолога вже при перших проявах неприємних відчуттів. Рання діагностика допоможе вам визначити походження болю і ступінь її «занедбаності».

Чому від флюсу страждають частіше діти?

Від періоститу незастахований ніхто - ні дорослий, ні дитя. Але так вже повелося, що флюс виникає в дитячому віці частіше, так як ще є молочні зуби. Емаль на молочних зубах тонше ніж на корінних, а пульпова камера більше, що дає більш широкий простір для проникнення хвороботворних бактерій. Саме тому не варто нехтувати лікуванням дитячого карієсу на ранніх етапах.

Привчати ласунів потрібно не тільки до гарній гігієні порожнини рота, але і до планового відвідування лікаря-стоматолога в кращій клініці дитячої стоматології Кам'янця-Подільського - Ka-Dent Kids.

У чому зв'язок між флюсом і руйнуванням зубів?

Перед тим, як це пояснити, треба зрозуміти, що періостит - це не хвороба, а запалення, яке «супроводжує» глибинну, реальну проблему з зубами.

Існує 3 стадії руйнування зуба:

1) Перший, «легкий» етап - це карієс, який викликає неприємні відчуття і руйнує тільки емаль зуба. На цьому етапі руйнування спилюють уражену карієсом емаль і пломбують (найчастіше фотополімерною глиною), створюючи штучний захисний шар зуба.

2) Другий етап руйнування - пульпіт. Знищення тканини зуба, яка захищає нерв. На цьому етапі болять і зуб, і ясна, а також збільшується ймовірність виникнення гнійного абсцесу.

3) Третій, найскладніший і ємний процес знищення - періодонтит. У цей момент, емаль і пульпа знищені, нерв запалений, також є гнійний абсцес, який може привести до зараження крові.

Флюс - це симптоматика, запальний процес, який виникає на другому і третьому етапі руйнування зуба. Якщо ви помітили у себе періостит, настійно рекомендуємо швидко бігти до фахівця, який визначить метод лікування - консервативний або ж оперативний.

Самолікування періоститу матиме наслідки, а усунення симптоматики лише погіршить ситуацію ваших проблем із зубами.

Будьте здорові і довіряйте свою ідеальну посмішку клініці Ka-Dent!

Останнє редагування Понеділок, 07 грудня 2020 13:14
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності