Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Скопіювати до Рекомендації Ka-Dent: Які ризики виникають при неправильному прикусі?

Чи знаєте ви, що поверхня людських зубів настільки ж унікальна і неповторна як і відбитки пальців? Зліпки зубів використовують не тільки ортодонти, але і судмедексперти під час судово-медичного розслідування. Так ось, саме за унікальність і, свого роду, ексклюзивність наших зубів впливає саме прикус - контакт зубних рядів верхньої і нижньої щелепи.

Але, чи не замислювалися ви, чому ж прикус буває неправильним, і чи може він шкодити здоров'ю?

 

1. Прикус. Що це і як він формується?

Як вже було вказано вище, прикус - це взаємовідношення зубних рядів нижньої і верхньої щелепи, простіше кажучи, перевірка, як і наскільки змикаються наші щелепи, під яким кутом, і т.д.

Але навіщо потрібно перевіряти прикус?
Насправді, наш прикус, а з ним і зовнішній вигляд зубів може змінюватися аж до пізнього підліткового віку. Щоб динаміка була тільки позитивною, а аномалії щелеп усувалися на ранніх етапах, лікаря-ортодонта потрібно відвідувати вже з віку п'яти років.

Що потрібно знати про формуванні прикусу у дітей?

1) Дитячі зуби і прикус починають формуватися на 11-12 тижні вагітності. Так, насправді, більший внесок в прикус дитини вносить саме спадковість, а також звички мами під час вагітності.

2) Як показують дослідження, ті діти, які перебували на штучному вигодовуванні мають більше проблем з прикусом і розташуванням щелепи ніж ті малюки, які були на грудному. Це пояснюється тим, що діти, що харчувалися груддю мають більш розвинений смоктальний рефлекс і прикладають більше зусиль для того, щоб насититися.

3) Пустушка - це корисний інструмент, якщо вам потрібно швидко заспокоїти дитину або укласти її спати. Але «зловживати» нею теж не варто. З психологічної точки зору, соски формують у дітей шкідливу звичку від якої складно позбутися, а прикус може стає все гірше.

4) Коли вже у дитини є молочні зуби або вони тільки ріжуться, контролюйте щоб вона не смоктала пальці або будь-які інші предмети.

5) На прикус також впливає звичка дихати ротом. Неусунуті проблеми по частині отоларингології, а саме неможливість дихати носом тягнуть наслідки погіршення прикусу.

6) Жування твердої їжі, фруктів і овочів в їх необробленому вигляді дозволить дітям з яскраво висунутої передньою щелепою (яскравим прикладом можуть послужити щелепи Фредді Мерк’юрі), відновити баланс між нижнім і верхнім зубним рядом.

 

2. Чому прикус змінювати потрібно?

Прикус впливає не тільки на те, як будуть виглядати зуби в майбутньому, а й на зміни в черепі, у будові обличчя. Наприклад, власникам тонких губ і запалих вилиць, потрібно звертатися, в першу чергу, не до пластичного хірурга, а до лікаря-ортодонта, так як корінь проблеми закладено в прикусі.

Прикус впливає на те, яке навантаження відчувають ваші зуби, з якою швидкістю стирається емаль або на ймовірність наявності бруксизму (скрип зубами).

До речі, мігрені і головні болі також можуть стати наслідком надмірного навантаження на щелепні суглоби. Це навантаження може проявиться, коли заклинює щелепу або коли ви відчуваєте неможливість закрити рот.

3. Де і як виправляють прикус?

Краща стоматологія Кам'янця-Подільського надає консультації з питань зміни прикусу як і дорослим, так і дітям. В процесі лікування будуть підібрані індивідуальні та ефективні саме для вас інструменти виправлення: від трейнера до брекет-системи.

4. Розповідаємо про найпопулярніший міф виправлення прикусу

Існує думка, що виправити прикус можна лише в підлітковому віці, а після 18-20 років шанс вже буде упущений. До речі, іноді цією думкою оперують навіть деякі лікарі-ортодонти, аргументуючи цю думку, що чим молодша людина, тим «гнучкіше» її організм, піддатливий до змін і перенесення брекет-системи в тому числі. В якійсь мірі, вони мають рацію, але не зовсім.

Встановити брекети людині старше 30 років можливо, але складність полягає в тому, що проблем з зубами у неї буде більше, так як акумулювалися вони довше, ніж у дитини чи підлітка. Для пацієнтів 30+ підготовчий процес зубів до брекет-системи більш тривалий. На цьому етапі усуваються всі проблеми з зубами і яснами, щоб запальних процесів не було, а лікування було ефективним.

А ви готові до змін? Тоді довірте свою ідеальну посмішку клініці Ka-Dent!

Останнє редагування Понеділок, 07 грудня 2020 13:14
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності