Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Скопіювати до Професійне чищення зубів і порожнини рота: чому цим нехтують?

Чищення зубів - це не тільки ваш персональний щоденний догляд. Гігієна порожнини рота також буває професійної і включати безліч етапів очищення. Така чистка немов генеральне прибирання нашої слизової, яка додатково дозволяє позбавиться від важкодоступного нальоту і зубного каменю.

 

Навіщо потрібна професійна чистка зубів?

Навіть коли ми ретельно і старанно чистимо зуби щіткою, близько 40% нальоту залишається у нас в роті. Така велика кількість бактерій залишається з тієї причини, що дуже мала частка людей знає як правильно чистити зуби. Ми практично не використовуємо зубну нитку, іригатори або зубні йоржики, щоб додатково очистити контактні поверхні зубів. А зневага чищенням контактних поверхонь, в свою чергу, може призвести до того, що в цих зонах накопичується наліт, починають жовтіти зуби і виникати зубні камені. Щоб запобігти цьому процесу, важливо проводити професійні чистки зубів у стоматолога клініки Ка-Дент кожних 3-4 місяці.

Які процеси очищення в себе вона включає?

Перше чим займеться фахівець - робить оцінку стану ваших зубів і ясен в цілому. Це важливий етап, для того, щоб визначити яким зубах або контактних поверхням треба приділити першорядної уваги.

Другим кроком професійного чищення, а саме на початку процесу, приділяють увагу видаленню зубного каменю ультразвуком або ручними інструментами. Також, очищають від зубного каменю і зони під яснами.

По-третє, апаратура air flow, яку ми використовуємо в нашій стоматології, використовується для очищення зубів від чужорідного пігменту, слідів кави, чаю та сигарет. Перед тим як провести чистку повітрям, ми додатково наносимо на зуби порошкову суміш для кращого очищення.

Завершаючими етапами очищення є робота над контактними поверхнями між зубами. Наліт і зубний камінь там видаляється за допомогою нитки. А гумові щітки і спеціальна очисна паста очищають поверхню зубів остаточно.

Чому професійну чистку не можна зробити у себе вдома?

Всі відомі народні засоби як, чистка содою або активованим вугіллям - це, свого роду експериментаторство, яке може травмувати поверхню зубів і ясен. Тільки професіонал знає шкалу абразивності пасти, що зможе очистити ваші зуби, і зможе підібрати відповідний догляд індивідуально для пацієнта.

Як доглядати за зубами після професійної чистки?

Так само як і завжди, а можливо, навіть ретельніше. Для того, щоб щоденна гігієна порожнини рота була максимально ефективною, запам'ятайте кілька правил:

1. Щоденна чистка зубів повинна проходити двічі на день.

2. Після кожного прийому їжі потрібно використовувати зубну нитку і жувальну гумку.

3. Абразивність вашої зубної пасти не повинна перевищувати показників шкали RDA в 70 одиниць. Чим вища кислотність і абразивність пасти, тим вище ймовірність травм емалі.

4. Щоб поліпшити якість чищення зубів, використовуйте іригатори для очищення контактних поверхонь, зубні йоржики і ополіскувачі для порожнини рота.

Як часто потрібно проводити чистку?

Найчастіше, щоб підтримувати зуби в ідеальному стані, важливо дотримуватися правила проведення професійного чищення раз в 3-4 місяці.

Професійне чищення - це важливий етап збереження зубів в хорошому стані на тривалий час. Чистка повертає пацієнтові його натуральний колір зубної емалі без зайвого травматизму, ніж чим в процесі відбілювання.

Будьте здорові і довіряйте свою ідеальну посмішку клініці Ka-Dent!

Останнє редагування Понеділок, 07 грудня 2020 13:15
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності