Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Скопіювати до Різновид зубних імплантів: обираємо правильний.

Практично всі тканини в людському організмі мають властивість відновлюватися. Тільки, на жаль, зуби після випадання не мають подібної здатності. Тепер пора заявити, що ретельний догляд за зубами допомагає відстрочити або уникнути проблем карієсу, що веде до видалення зуба з подальшою установкою імплантату. Так, імплантати вкрай дорогі, тому ці гроші краще використовувати для підтримки власних зубів в задовільному стані. У будь-якому випадку, вам буде корисно знати про імплантати і про те, як стоматолог обирає той, що вам найбільше підходить.

 

 

Імплантати найкраща альтернатива коронному мосту

Задовго до появи імплантатів в стоматології, в 1960-х найбільш поширеним видом протезування було використання комбінації «коронка-мостовидний протез». Штучний зуб виготовляється, щоб заповнити проміжок, утворений між зубом. Цей зуб утримується на місці за допомогою моста, який спирається на інші сусідні зуби. Ця комбінація працює, якщо ви втратили один або кілька зубів. Зубні протези можуть замінювати весь набір верхніх або нижніх зубів. Але мости, коронки і протези, м'яко кажучи, незручні у використанні. Імплантат - набагато краща альтернатива. Існує безліч різних видів зубних імплантатів залежно від матеріалів і типів, про які вам буде цікаво дізнатися.

 

Зубний імплант: з чого він складається?

Типовий зубної імплантат складається з трьох частин. Перша з них - титановий гвинт, який ваш стоматолог вставляє в різьбу всередині ясна. Друга частина імплантата - абатмент, каркас для майбутньої коронки, який надягає на гвинт після того, як він зростається з кісткою. Після цього, стоматолог розміщує виготовлену на замовлення порцелянову коронку, яка виглядає як зуб, поверх абатмента, аби завершити імплант.

 

Вибираємо матеріали для виготовлення імплантату

Титан був і залишається найбільш часто використовуваним матеріалом в стоматології, оскільки він добре зростається з кістками і тканинами і є біосумісним. Гвинт імплантату і абатмент виготовлені з титану, а коронка - з порцеляни, тонованої під відтінок власних зубів.

 

Тип імплантату

Існують різні види зубних імплантатів:

Не так часто зустрічається циліндричний зубний імплантат, який, на відміну від гвинтового типу, має гладку циліндричну форму по відношенню до частини, яка входить в кістку.

Найчастіше, в стоматологічній практиці, використовуються імплантати гвинтового типу. Цей тип теж ділиться на 2 види: одним з них є зубний імплантат з прямим гвинтом, діаметр якого залишається незмінним зверху вниз. Інший тип - конічний гвинтовий зубної імплант з конічним кінцем.

Частина, яка входить в кістку - це різьба. Вона вставляється для того, щоб поселити гвинт з коронкою імплантату. Це робиться для того, щоб кісткові клітки прилипали до поверхні і утримували імплантат на місці.

Ще є імплантати спеціального призначення:

1) Тонкі імплантати, які встановлюються в вузьких щілинах, таких як бічні різці.

2) Спеціальні стабілізуючі імплантати для зубних протезів, основне покликання яких допомогти літнім людям утримувати протези на місці і правильно жувати з їх допомогою.

 

Гвинтовий імплант не завжди є кращим типом зубних імплантатів. Існують і інші види імплантатів, які не так широко використовуються або зняті з виробництва:

Піднадкістнічковий імплант має плоску пластинчатую форму, яка проникає в кістку, і він здатна утримувати від двох до трьох абатментів, поверх яких можуть бути встановлені коронки. Цей тип імплантату ідеальний, коли необхідно заповнити щілину, що лишилася після видалення двох або більше зубів.

Чрескісний імплантат частіше використовується в передній частині рота в випадках атрофії кістки. Протези проходять по вигнутій титанової каркасної конструкції.

Іноді, в залежності від стану і потреби, стоматолог може зробити виличний імплантат. Він дуже довгий і має кінчики, прикріпленими до вилиць. Цей тип імплантату передбачає складну хірургічну процедуру.

Але, зазвичай використовуються тільки два основних типи імплантатів. Один з них – ендостальний, що складається з гвинта, абатмента і коронки. Другий - піднадкісточковий тип імплантату, при якому імплантат встановлюється на або вище щелепної кістки. Цей тип процедури призначений для тих, чия кісткова структура не може підтримувати ендостальний імплант.

 

Додаткові процедури

Звичайний ендостальний імплант підходить більшості людей з достатньою кількістю здорової кісткової маси, що дозволяє встановити гвинт на достатній глибині. Якщо кісткової тканини недостатньо, ваш стоматолог може порекомендувати збільшити її перед процедурою імплантації. Синус-ліфтинг - це ще одна процедура, яка використовується для імплантації верхнього зуба. В область нижче пазухи «заселяють» додатковий кістковий матеріал. Якщо щелепа недостатньо широка для імплантату, то перед процедурою імплантації може бути проведена процедура розширення гребеня.

 

Який тип імплантату вам підходить?

Вибір на рахунок ендостального або поднадкостнічного імплантату робити, на жаль, не вам. Ваш стоматолог зробить рентген, щоб дізнатися, який тип імплантату вам підійде найкраще. Якщо потрібне збільшення кісткової тканини, розширення гребеня або синус-ліфтинг, це означає, що на ці додаткові витрати доведеться виділити певну суму. Тоді, з урахуванням усіх витрат описаних вище, імплантат прослужить вам тривалий час і на славу.

Останнє редагування Понеділок, 07 грудня 2020 13:15
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності