Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Умови, що негативно впливають на здоров'я зубів

Прагнучи до того, щоб на довгі роки зберегти здоров'я зубів, треба не тільки ретельно доглядати за ними, але і добре знати про те, що може зробити позитивний або негативний вплив на них.
Куріння сприяє не тільки потемніння зубної емалі, а й розвитку пародонтиту, який виникає на тлі постійного пересушування слизової порожнини рота. Якщо людина, що палить почала відчувати сухість у роті, то це сигнал до того, що на тлі куріння захисні сили його організму руйнуються, тобто, в ротовій порожнині недостатньо слини, щоб природним шляхом очищати тканини від згубного впливу мікроорганізмів.

 У питанні збереження здоров'я зубів кава схожа на куріння, воно так само сприяє потемнінню емалі, а закінчується пристрасть до цього напою розвитком карієсу.

 Через велику кількість цукру, що міститься в солодощах, вони є ворогом номер один для зубів, так як в ротовій порожнині, після їх вживання, утворюються ідеальні умови для розмноження гнильних бактерій і розвитку карієсу. Якщо дуже важко відмовитися від солодощів, то після їх вживання треба привчитися чистити зуби або хоча б полоскати рот.

 Звичка гризти щось тверде, наприклад, кісточки від вишні або сливи, бажання зубами відкрити пляшку, навіть «відкушування» швейної нитки може привести до механічного руйнування зубів.

 Кислі соки, такі, як лимонний і апельсиновий, безперечно, надзвичайно корисні для організму, але кислоти, що містяться в них, руйнівно діють на емаль зубів, тому такі соки п'ють через трубочку, щоб звести до мінімуму контакт рідини з зубами.

 Кислоти, що містяться в газованій воді, так само руйнують зубну емаль, а велика кількість цукру, що міститься в ній, призводить до розвитку карієсу, тому від газованої води краще відмовитися зовсім.

Останнє редагування Субота, 10 лютого 2018 14:14
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності