Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор
Алексєєв Володимир
Потер Андрій
Гермаківський Станіслав
Трикуліч Вадим
Горбатюк Катерина
Присяжна Юлія

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00
 

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
 
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Рекомендації стоматологів після видалення зубів Рекомендовані

Як не нашкодити собі після видалення зуба.
Найчастіше, з яких-небудь причин ми відкладаємо свій візит до стоматолога до того моменту, коли терпіти вже неможливо. При цьому в половині випадків стоматолог вже не в змозі зробити диво і відновити зуб. Вихід один - видалення.
І ось, набравшись хоробрості, ми приходимо до цієї «страшної» людини і через деякий час він нам говорить, що все закінчено. Для доброї половини, все сказане після не має ніякого значення, зуб-то вже видалений. І тут криється основна помилка: навіть якщо все закінчено дуже швидко і безболісно необхідно вислухати стоматолога. Як правило, лікар дає стандартні рекомендації після видалення, однак чомусь все ми розуміємо їх по-різному.
Перша фраза лікаря:
«Шарик виплюнути через 15-20 хв». Хтось же випльовує відразу, хтось тримає його півдня. І ті, і ті роблять не зовсім правильно. Перші - кулька є бар'єром між лункою видаленого зуба і порожниною рота, перешкоджаючи проникненню мікроорганізмів і утримуючи згусток в лунці. Отже, раніше його видалення призводить до раннього інфікування згустку, або його повного видалення з лунки. До того ж формування згустку відбувається не за 1 хвилину, і відсутність марлевого тампона може привести до тривалої кровотечі після видалення.
У другому випадку, марля або вата, що володіють великою гігроскопічністю, інтенсивно просочуються ротовою рідиною, що містить велику кількість мікроорганізмів. Таким чином, якщо довго тримати марлеву кульку над лункою утворюється мікробний концентрат, що так само може привести до інфікування і несприятливого результату.
15-20 хвилин - час, за який відбувається нормальне формування згустку, і ймовірність його руйнування або проникнення інфекції через нього невелика, хоча так само зберігається.
Але повернемося до рекомендацій.
«Дві години не їсти, чи не полоскати» - даний часовий проміжок знову ж є середньостатистичним. У перші пару годин ймовірність вимити згусток з лунки під час прийому їжі найбільш ймовірна. Але і тут від пацієнтів слід просте запитання: «Гаразд, їсти поки не буду, а пити-то відразу можна?» Мабуть, тут доведеться повторитися, згусток можна вимити при прийомі як твердої, так і рідкої їжі. Тобто дві години не їсти і не пити.
«Гарячого сьогодні нічого не їсти, нічим не гріти, в баню не ходити» - ряд рекомендацій, пов'язаних з тепловими процедурами. При впливі тепла відбувається розширення кровоносних судин, тому висока ймовірність розвитку кровотечі навіть при вже сформованому згустку. Інша сторона впливу тепла - денатурація білків, отже це може спричинити руйнування кров'яного згустку і збільшує ймовірність його інфікування. Два найчастіших питання після цього: «А курити можна?» - або - «А чай можна?». Ще раз повторюю - ні! До речі, курити завжди шкідливо, про це навіть Міністерство охорони здоров'я попереджає.
Наступні рекомендації пов'язані з фізичними навантаженнями, їх пропонується по можливості виключити. Однак, знову ж таки велика частина пацієнтів вважає, що для простого видалення це не важливо і цією рекомендацією нехтують. Фізичні навантаження призводять до підвищення артеріального тиску - одна з найчастіших причин розвитку кровотечі після видалення. Тобто краще пару днів себе захистити від надмірних навантажень.
    Ну ось начебто все рекомендації вислухані. А тут п'ятниця та ще й перед святом і виникає питання до лікаря: «А чи можна вживати міцні напої?» Почувши негативну відповідь (алкоголь так само розширює судини), з надією звучить наступна фраза: «ну пиво хоча б можна?» В пиві той же алкоголь, тим більше його кількість (пива), як правило, дуже велике. Тому теж не можна.

   

vyrv

И вот, немного загруженные полученной информацией, мы бредем домой. По дороге перестает действовать анестезия. Появляется боль после удаления зуба и нам становится себя так жалко, и мы бегом к ближайшей аптеке, чтобы купить килограмм Кетанова, Нурофена, Седалгина, ну или хотя бы Анальгина. Все эти препараты (назвал именно их, т.к. первые пришли в голову, это не реклама) относятся к группе нестероидных противовоспалительных препаратов. Одним из свойств данных препаратов является нарушение агрегации тромбоцитов. То есть безмерный их прием приводит к нарушению системы гемостаза и при определенных условиях может вызвать кровотечение. 
    Опять же, придя домой и почерпнув из глобальной сети массу информации, часть пациентов считает, что будет лучше, если для профилактики попить антибактериальные средства. Скажу прямо — в большинстве случаев антибактериальная терапия не нужна, а бесконтрольный прием антибиотиков только способствует формированию 
антибиотикорезистентной микрофлоры. Не принимайте лекарственные средства, не проконсультировавшись со специалистами. 
В заключении хочется сказать. Если вам всё-таки придется когда-нибудь лишиться зуба, чётко следуйте рекомендациям своего врача. В большинстве случаев это поможет избежать разного рода осложнений и приведёт к скорейшему выздоровлению. 

 

Останнє редагування Субота, 10 лютого 2018 13:23
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 

Ка-Дент KIDS

Чекаємо наших найменших пацієнтів в новому сучасному стоматологічному центрі Ка-Дент KIDS, створеному спеціально для дітей. 

вул. Васильєва 5/1 12К тел. 0967303030

maps2

 
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності