Ви тут: ГоловнаПослугиПародонтологія
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Пародонтологія

 Лікування ясен.

2 8 01 0Порожнина рота, будучи дзеркалом шлунково-кишкового тракту, багато в чому визначає здоров'я людського тіла. Крім цього, від її стану і здоров'я зубів і ясен залежать дуже багато сторін життя: престиж, успіх у справах і роботі, привітний і привабливий вигляд, настрій, впевненість в собі і сексуальність. Тому дуже важливо серйозно поставитися до «банального» почервоніння ясен, запалення або неприємного запаху з рота. Своєчасне звернення до лікаря-пародонтолога в Ка-Дент і регулярне проходження профілактичних оглядів дозволяють усунути можливі проблеми в майбутньому. Піклуючись про яснах і зубах, ми робимо своє життя спокійніше, яскравіше і щасливіше, підтверджуючи це чарівною, променистою і білосніжною посмішкою!

Що викликає захворювання ясен.

Захворювання пародонту (або ясен) - це інфекція, що викликається бактеріями. Протягом дня бактерії в порожнині рота розмножуються і утворюють липку, майже невидиму плівку на зубах, звану нальотом. Цей зубний наліт, який не можна прибрати, навіть якщо регулярно чистити зуби щіткою і флосом, може перетворитися на зубний камінь. У більшості випадках зубний наліт і камінь викликають почервоніння і запалення ясен, які при чищенні найчастіше кровоточать. Такий стан називається гінгівітом. Згодом токсини (отруйні речовини) в зубному нальоті призводять до руйнування підтримуючої тканини і кістки зуба, а потім і до втрати кісткового прикріплення. В результаті чого утворюється невидимий кишеню між зубом і яснами (пародонтальні кишені).

Здорові ясна:

 • блідо - рожеві ясна;
 • ясна щільно прилягають до зубів;
 • не кровоточать;
 • ясенних кишень немає, жолобок 1-2 мм.

 Ознаки захворювання пародонту:

 • червоні, набряклі, легко кровоточащі ясна;
 • постійний неприємний запах з рота;
 • здаються витягнутими зуби (рецесія);
 • рухливість, випадання зубів.

 Стадії захворювання пародонту:

1. Гінгівіт ging Десна стає червоною, набряклою, легко кровоточить при чищенні зубів, зубодесневиє кишені відсутні. Найбільш часто розвивається у дітей і молодих людей у віці 25-30 років.
2. Ранній пародонтит 1par Пародонтит - запалення ясен з руйнуванням кісткової тканини. Відзначається набряк, кровоточивість, гіперемія ясен, зубні відкладення. Глибина пародонтальних кишень до 4 мм. Зуби нерухомі, не зміщені.
3. Середній пародонтит   Відзначається гіперемія, кровоточивість, гнійні виділення, рухливість зубів. Глибина ясенних кишень до 5 мм. Помітно зменшення кісткової тканини.
4. Важкий пародонтит   Відзначається кровоточивість і болючість ясен, неприємний запах з рота, рухливість і зміщення зубів, утруднене пережовування їжі. Глибина пародонтальних кишень більше 5 мм. Зменшення кісткової тканини більше половини довжини кореня. На всіх цих стадіях є наддесневие і підясенні зубні відкладення.
5. Пародонтоз 4par Запалення ясен немає. Пародонтальні кишені відсутні. Зубні відкладення не характерні. Зуби стійкі. Зменшення кісткової тканини наполовину. Оголення шийок і коренів зубів. Відзначається ураження зубів некаріозного походження: ерозії емалі, клиновидні дефекти і т.д. Зберегти зуб неможливо, його доводиться видаляти.

 Для діагностики захворювань ясен в нашій клініці проводиться:

 1. Оцінка загального стану здоров'я (пацієнтом заповнюється анкета).
 2. Визначення загального стоматологічного статусу (заповнюється докладна зубна формула пацієнта, оцінюється стан м'яких тканин).
 3. Оцінка прикусу.
 4. Рентгенологічне дослідження - ортопантомограмма, за якою визначається кількість втраченої кістки, стан кістки в міжзубних ділянках.

Порядок лікування ясен і нові можливості нашої клініки.

Наші зуби потребують особливого догляду. Кожен день вранці і ввечері ми вдаємося до допомоги зубної щітки, пасти, ополіскувача або зубної нитки. Однак, цього мало! Необхідно регулярно проводити професійну гігієну порожнини рота. У стоматологічному центрі Ка-Дент професійна чистка виглядає наступним чином:

 • Усувається бактеріальний наліт в три етапи за одне відвідування.
 • З метою зменшення больових відчуттів, ретельного і більш якісного видалення зубного каменю проводиться місцева аплікаційна (паста, гель, аерозоль) або інфільтраційна анестезія.
 • Зубний камінь видаляється електромеханічним інструментом (скейлером) на п'єзоелектричному ультразвуковому апараті. До переваг даного апарату можна віднести відсутність травматичності і порівняно коротку тривалість процедури.
 • Для зняття темного, м'якого нальоту на зубах, для освітлення (але не відбілювання) використовується повітряно-абразивна система AIR-FLOW (EMS).
 • Після видалення зубних відкладень приясенній поверхню шийок зубів (видима коренева поверхню) ретельно полірується за допомогою волосяного циркулярних і торцевих щіточок з використанням професійних зубних полірувальних паст.
 • Для того, щоб уникнути підвищеної чутливості шийок зубів після зняття зубних відкладень, використовуються фторосодержащіе препарати.

Озонотерапія

Використання озонотерапії в лікуванні ясен пояснюється високим окислювально-відновним дією озону, що володіє бактерицидними, противірусними, протигіпоксичну, протизапальні, знеболюючі, дезінтоксикаційні властивості. Озон відновлює кровопостачання і має гемостатическим ефектом. Озонування розчинів здійснюється за допомогою медичного генератора озону - озонатора, який знаходиться в нашій клініці. Метод озонотерапії забезпечує економічний ефект не тільки за рахунок скорочення термінів лікування, але і за рахунок зменшення дорогих антибіотиків.

Шинування

З огляду на те, що при захворюванні пародонту відзначається масивна збиток кісткової тканини, що робить вплив на стійкість зубів, ми в нашій клініці надаємо великого значення шинування рухомих зубів. Тимчасове шинування передбачає рівномірний розподіл жувального тиску і має велике значення при лікуванні вищеназваного захворювання. Чим раніше у пацієнтів буде проведено шинування, тим більше ймовірності кращого прогнозу. Тому в якійсь мірі шинирование можна віднести до профілактичних заходів. Своєчасне шинирование дозволяє не тільки зменшити функціональну перевантаження зубів, що сприятливо позначається на трофіці тканин пародонта, а й дозволяє поліпшити жування і Ваше самопочуття. Шинування використовується на термін від одного тижня до двох років.

Прогноз

З'являється все більше і більше даних, які доводять те, що загальний довгостроковий сприятливий прогноз найбільшою мірою залежить від здатності і бажання пацієнта регулярно наносити повторні візити до стоматолога-пародонтолога для проведення підтримуючої терапії (переважно кожні три місяці).

Прогноз щодо збереження зубів у пацієнтів, які з яких-небудь причин не можуть регулярно брати участь в програмі підтримуючого лікування, несприятливий.

Навіть якщо Вас не турбує зубний біль, і Вам здається, що лікування зубів Вам ні до чого, рекомендуємо Вам два рази в рік все-таки відвідувати пародонтолога. Тільки лікар-стоматолог може вчасно помітити і зупинити розвиток карієсу і захворювань ясен, які на ранній стадії свого розвитку лікуються швидко і безболісно.

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 18:06
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: Рентгенодіагностика »
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності