Ви тут: ГоловнаПослугиГігієна порожнини рота та відбілювання зубів
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Гігієна порожнини рота та відбілювання зубів

Кабінет гігієни

gig

На жаль, багато хто з нас часто не приділяють належної уваги гігієні порожнини рота. Через це поширеними причинами звернення до стоматолога стає поява таких симптомів, як зубний біль, «дірки» в зубах, кровоточивість ясен або рухливість зубів. Іноді це призводить до незворотних наслідків - без своєчасного звернення до дантиста може виявитися, що зуб вже не можна врятувати.

 

Чому так необхідно регулярно відвідувати гігієніста?

 

Постійне, а не епізодичне відвідування фахівця дозволяє виявити і запобігти патологічний процес на ранніх стадіях і не допустити розвитку ускладнень. Як відомо, причина багатьох захворювань зубів і ясен - шкідливі мікроорганізми в порожнині рота, активно поширюються в перервах між прийняттям їжі - якщо Ви, звичайно, ретельно не чистите зуби кожні дві-три години. Як наслідок життєдіяльності мікробів утворюється зубний наліт, який призводить до ураження поверхні зубів і запалення ясен. Тому наліт необхідно регулярно видаляти. Це один із напрямів роботи гігієніста. Сьогодні для цієї мети використовуються самі передові технології, в тому числі застосування ультразвукових і піскоструменевих апаратів.

Сучасні технічні засоби застосовуються і для діагностики інших захворювань. Спеціаліст використовує інтрооральную відеокамеру, за допомогою якої Ви зможете побачити стан своєї порожнини рота - зубний наліт, подразнення ясен та навіть найдрібніші каріозні поразки.

Важливо пам'ятати, що краще запобігти розвитку хвороби на початковій стадії, ніж потім боротися з її важкими наслідками. Саме тому значна частина відвідування гігієніста - наочне навчання гігієні і індивідуальний підбір щоденних гігієнічних засобів для догляду за порожниною рота (зубні щітки, пасти, флоси і інші засоби). У кабінеті гігієніста Ви дізнаєтеся, як слід доглядати за порожниною рота після установки брекет-системи, імплантатів, різних видів протезів, зможете зробити якісне відбілювання зубів.

Не забувайте постійно стежити і за станом зубів і ясен свою дитину. У нашій клініці розроблена програма профілактики для дітей «Жодного каріозного зуба до 18 років». Малюкам видаляють наявні на той момент м'які і тверді зубні відкладення, полірують зуби і вже поставлені пломби і обробляють їх фторлаком, який попереджає розвиток карієсу. Фахівці індивідуально підбирають кожній дитині зубну щітку, пасту, проводять уроки гігієни. На них діти дізнаються про будову зубів, вчаться, як правильно чистити зуби, правильно харчуватися, щоб не шкодити зубам.

В якості одного з найбільш дієвих методів профілактики карієсу, придатного для дітей і для дорослих можна назвати фторування. При необхідності лікар проведе спеціальне глибоке фторування емалі та дентину, a також неінвазивну (без препарування) герметизацію фісур.

Пам'ятайте, що по-справжньому якісне лікування і відбілювання зубів в нашій клініці можна провести тільки за допомогою професіоналів. Якщо ви хочете бути впевнені в успішності лікування, стоматологічний центр Ка-Дент - це те, що Вам потрібно! Ми знаємо про захворювання ротової порожнини все і зможемо допомогти Вам при вирішенні будь-яких стоматологічних проблем!

whitening

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 17:48
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності