Ви тут: ГоловнаПослугиІмплантологія
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Імплантологія

Ви втратили один, кілька або всі зуби? Вам доводиться прикривати рот рукою під час розмови або при сміху? Ви боїтеся, що Ваш знімний протез зісковзне під час прийому їжі і Вам буде дуже ніяково?
Найкраще вирішення всіх цих проблем - це ІМЛАНТАЦІЯ!

Що дає імлантація?

Імплантація допоможе Вам відновити природну гарну посмішку, якої Ви ніколи не будете соромитися. А також вона дасть можливість виглядати молодше, посміхатися з задоволенням і не відчувати неприємних відчуттів під час прийому їжі і розмови. Неначе Вам повернули здорові зуби!

do-implantacii posle-implantacii

Чим імплантація вигідно відрізняється від інших методів?

 • щоб встановити мостовидний протез, не доведеться обточувати сусідні зуби;
 • замість традиційного досить ненадійного знімного протезу можна встановити набагато зручніший незнімний протез, який спирається на імплантати;
 • якщо все-таки неможливо обійтися без установки знімного протезу, він стане набагато стійкіше при фіксації на імплантати.

Протезування на імплантатах

Що робити, якщо зуб або навіть кілька неможливо зберегти? У звичайній стоматології Вам, швидше за все, запропонують зробити «міст» або вставити зубні протези. Однак на сьогоднішній день цим методам існує набагато більше гідна альтернатива: протезування на імплантатах.

protezirovanie na implantatah

Імплантат - це елемент, який заміняє корінь видаленого зуба, який встановлюється в кісткову тканину і є опорою для коронки. Такі дентальні імплантати виготовляються з абсолютно безпечного для здоров'я людини сплаву титану. Наша клініка використовує імплантати від кращих виробників Європи, Азії, Америки, а також високоякісну металокераміку. Велика розмаїтість видів штучних коренів дозволяє ідеально підібрати вид і розмір імплантата для кожного пацієнта окремо.

 

Імплантати, які  використовувуються нашою клінікою приживаються швидко і легко в 98% випадків. Однак це не кінцева цифра: за допомогою спеціальних технологій (лазер, озон) приживлюваність зазвичай досягається в 100% випадків.

 

Найважливішою перевагою протезування на імплантатах є те, що сам імплантат і тимчасову коронку можна встановити відразу після видалення зуба - не припиняючи операцію. Це сприяє швидшому загоєнню тканин і скорочує кількість Ваших візитів до стоматолога, плюс вся процедура проводиться швидко і абсолютно безболісно, ??а естетичний і функціональний ефект буде в наявності відразу ж після закінчення операції. Багато людей побоюються імплантації чужорідного тіла (навіть абсолютно безпечного) в організм і вважають за краще новітнім методам традиційні - наприклад, мостовидний протез. Але на відміну від імплантату це протезування завдає досить відчутної шкоди Вашим зубам: псує емаль сусідніх з віддаленим зубів, в кілька разів скорочує термін їх життя і функціонування. На відміну від «мостів» протезування на імплантатах з установкою коронки жодним чином не впливає на стан сусідніх зубів.

 

При стількох плюсах вживлення імплантатів і установка коронки по вартості практично дорівнює мостовидному протезуванню, а це - пряма вигода!

 

Установка імплантату - дуже ефективний захід, якщо у Вас вже є знімний протез: вживлення міні імплантатів дозволяє добитися ідеальної фіксації протеза так, що Ви легко можете забути, що він знімний.

 

При установці імплантатів в нашій клініці застосовуються найсучасніші комп'ютерні програми і досягнення імплантології, які, поєднуючись з роботою і досвідом кваліфікованих фахівців, продовжують термін служби зубів на основі імплантатів до 10 і більше років - при збереженні функціональності і початкового зовнішнього вигляду. Зазвичай такий же термін служби і у коронок, якщо вони зроблені з високоякісних матеріалів: золота, паладію, оксидів алюмінію та цирконію. Щоб імплантат і коронка з металокераміки прослужили якомога довше, після їх установки слід регулярно перевірятися у стоматолога - не менше 2 разів на рік.

 

При протезуванні на імплантатах в стоматологічному центрі «Ка-Дент» Ви можете бути впевнені в блискучому результаті - в прямому і переносному сенсі: чарівна усмішка і здорові зуби на довгі роки гарантовані!

Що таке дентальний імплантат?

implantant

Імплантат (по-іншому його називають «імплантант» або «імплант») являє собою штучний титановий «корінь», який хірургічним шляхом встановлюють в кістку щелепи на місце втраченого зуба пацієнта. Після імплантації цього «кореня» відбувається «остеоинтеграция» - цим терміном називають процес «зрощення» титанового імплантату і кісткової тканини. Далі на нього ставиться штучна коронка, яку практично неможливо відрізнити від Ваших натуральних зубів.

Дентальная імплантація - це довго і боляче?

Операція з імплантації імплантату займає в середньому від 20 хвилин до однієї години (при установці декількох імплантатів). Вона проходить під місцевою анестезією, тобто абсолютно безболісно для пацієнта. Видалення зуба часто є значно складнішим втручанням в організм, ніж імплантація. Крім цього, в багатьох випадках на вживлені імплантат відразу може бути встановлена коронка і завдяки цьому Вам не доведеться ходити без зубів протягом того часу, коли він приживається.

Де в Кам'янець-Подільському можна встановити імплантати?

Звичайно ж, в стоматологічному центрі "Ка-Дент". У нас працюють справжні майстри своєї справи, які мають багаторічний досвід в імплантології. Звернувшись до нас, Ви самі переконаєтеся в найвищому рівні нашої роботи, бездоганному обслуговуванні і в якості застосовуваних матеріалів!

Чекаємо Вас в нашій клініці!

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 17:30
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « Виправлення прикусу Озонування »
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності