Ви тут: ГоловнаПослугиПротезування
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Протезування

Що робити, якщо зуб або навіть кілька неможливо зберегти? У звичайній стоматології Вам, швидше за все, запропонують зробити «міст» або вставити зубні протези. Однак на сьогоднішній день цим методам існує набагато більше гідна альтернатива: протезування на імплантатах.

protezirovanie na implantatah

Імплантат - це елемент, який заміняє корінь видаленого зуба, який встановлюється в кісткову тканину і є опорою для коронки. Такі дентальні імплантати виготовляються з абсолютно безпечного для здоров'я людини сплаву титану. Наша клініка використовує імплантати від кращих виробників Європи, Азії, Америки, а також високоякісну металокераміку. Велика розмаїтість видів штучних коренів дозволяє ідеально підібрати вид і розмір імплантата для кожного пацієнта окремо.

 

Імплантати, використовувані нашою клінікою приживаються швидко і легко в 98% випадків. Однак це не кінцева цифра: за допомогою спеціальних технологій (лазер, озон) приживлюваність зазвичай досягається в 100% випадків.

 

Найважливішою перевагою протезування на імплантатах є те, що сам імплантат і тимчасову коронку можна встановити відразу після видалення зуба - не припиняючи операцію. Це сприяє швидшому загоєнню тканин і скорочує кількість Ваших візитів до стоматолога, плюс вся процедура проводиться швидко і абсолютно безболісно, ??а естетичний і функціональний ефект буде в наявності відразу ж після закінчення операції.

 

Багато людей побоюються імплантації чужорідного тіла (навіть абсолютно безпечного) в організм і вважають за краще новітнім методам традиційні - наприклад, мостовидний протез. Але на відміну від імплантату це протезування завдає досить відчутної шкоди Вашим зубам: псує емаль сусідніх з віддаленим зубів, в кілька разів скорочує термін їх життя і функціонування. На відміну від «мостів» протезування на імплантатах з установкою коронки жодним чином не впливає на стан сусідніх зубів.

При стількох плюсах вживлення імплантатів і установка коронки по вартості практично дорівнює мостовидному протезуванню, а це - пряма вигода!

Установка імплантату - дуже ефективний захід, якщо у Вас вже є знімний протез: вживлення міні імплантатів дозволяє добитися ідеальної фіксації протеза так, що Ви легко можете забути, що він знімний.

При установці імплантатів в нашій клініці застосовуються найсучасніші комп'ютерні програми і досягнення імплантології, які, поєднуючись з роботою і досвідом кваліфікованих фахівців, продовжують термін служби зубів на основі імплантатів до 10 і більше років - при збереженні функціональності і початкового зовнішнього вигляду. Зазвичай такий же термін служби і у коронок, якщо вони зроблені з високоякісних матеріалів: золота, паладію, оксидів алюмінію та цирконію. Щоб імплантат і коронка з металокераміки прослужили якомога довше, після їх установки слід регулярно перевірятися у стоматолога - не менше 2 разів на рік.

При протезуванні на імплантатах в стоматологічному центрі «Ка-Дент» Ви можете бути впевнені в блискучому результаті - в прямому і переносному сенсі: чарівна усмішка і здорові зуби на довгі роки гарантовані!

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 17:18
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Детальніше в цій категорії: « Озонування
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності