Версія для друку

Виправлення прикусу

trainВиправлення положення зубів (ортодонтія) у віці, коли кістки активно ростуть - найбільш вдалий час для виправлення прикусу методом знімних і незнімних апаратів і брекетів. Активуючи різні деталі спеціального апарату, ортодонт легко стимулює або уповільнює зростання щелепних кісток, створюючи тим самим місце для майбутніх зубів, які на цьому етапі зростання кісток знаходяться ще в товщі щелепи або частково прорізалися. Знімні апарати теж діляться на дві категорії: пластинкові апарати, капи (трейнери).

Знімні пластинкові аппарати виготовляються індивідуально для кожної дитини, для їх виробництва в нашій клініці використовується спеціальна дитяча гіпоалергенна кольорова пластмаса, колір майбутньої платівки дитина вибирає сам, тим самим носіння апарату стає більш приємним і комфортним. Середній термін носіння таких апаратів складає 6-12 місяців. За допомогою «пластинок» можна виправляти і положення окремих зубів, і патологію прикусу.

Знімні каппи бувають різні, але найкраще зарекомендували себе трейнери. Трейнери носять в собі не тільки лікувальну, а й профілактичну функцію. Трейнери бувають різні і підбираються за віком, розміром щелеп, жорсткості. Трейнер - це відмінний спосіб виправити патологію прикусу,що розвивається, і як правило позбавляють пацієнта від подальшого лікування за допомогою брекет-системи.

Сучасні діти дуже сильно перезбуджуються, психіка дитини не здатна впоратися з величезним потоком інформації, і в результаті у дітей розвивається бруксизм (скрегіт зубами), і тут незамінний трейнер для розслаблення мускулатури і позбавлення від шкідливих звичок.

Отримати додаткову інформацію та дізнатися вартість установки брекетів Ви можете в стоматологічному центрі «Ка-Дент».

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 16:52
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Ka-Dent

Останні з Ka-Dent