Ви тут: ГоловнаПослугиЕстетична реставрація зубів
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Естетична реставрація зубів

Ціна посмішки

Посмішка нічого не коштує, але багато дає. Вона збагачує того, хто її отримує, чи не збіднюючи того, хто її дарує. Посмішка триває мить, але спогад про неї іноді залишається назавжди. Немає нікого, хто надто багатий чи сильний, щоб прожити без посмішки. Але немає нікого, хто настільки бідний, щоб заробити на ній. Посмішка створює щастя в будинку, доброзичливість в бізнесі і є ознакою дружби. Вона приносить заспокоєння тим, хто хвилюється, підтримку зневіреним, радість тим, хто сумує, є природним протиотрутою труднощів. Посмішку можна купити, вимолити, позичити або вкрасти, оскільки вона нічого не коштує, якщо її віддали безкорисливо. Деякі занадто стомлені, щоб посміхнутися - подаруйте їм посмішку, бо ніхто так не потребує в усмішці, як той, хто не може посміхнутися сам.

Ціна посмішки ... Не випадково ми почали знайомство з естетичної стоматологією з цього. Як багато може дати посмішка! А якщо посміхатися складно або просто не можеш собі дозволити таку розкіш? Якщо вже звик прикривати рот рукою і підтискати губи, коли хочеться посміхнутися або розсміятися? Якщо чудово розумієш, що з твоєї посмішкою щось не так або вона настільки дисгармонійна, що не додає тобі чарівності або взагалі псує твоє обличчя? У такій ситуації Вам просто необхідна допомога справжніх професіоналів.

Знайомство з нашою клінікою почнеться для Вас з консультації, первинного огляду. Підхід до пацієнта індивідуальний, тому проводиться ретельне обстеження, при необхідності складається з декількох етапів і вимагає консультації декількох докторів. Потім лікар відповідно до діагнозом становить план лікування, який неодмінно обговорюється з пацієнтом. Наші фахівці допоможуть зробити вам правильний вибір, врахують всі ваші побажання і запропонують найбільш оптимальні рішення.

Для нас кожен пацієнт - це особистість зі своїми унікальними особливостями. Ми хочемо повернути вашій посмішці гармонію, природну, індивідуальну красу і природність, функціональність, а значить і здоров'я.

Що ж таке реставрація зубів?

posle 0  do

Художня реставрація зубів композиційними матеріалами - відновлення естетичної та функціональної цілісності зуба шляхом імітації його тканин спеціальними високотехнологічними матеріалами. Взагалі саме слово реставрація по Ожегову (від англ.restoration-відновлення) означає відновлення застарілих або зруйнованих пам'ятників мистецтва в колишньому, первозданному вигляді. І якщо ми проведемо аналогію з зубами, то зуб- це унікальний витвір мистецтва, створений самою природою. Карієс, відколи при травмах, підвищена стертість і тріщини емалі, некоректні старі пломби, неправильне положення або форма зуба, наявність проміжків між зубами - все це порушує гармонію посмішки. Стоматолог, як реставратор, ретельно відновлює буквально по мікрона зуб в колишньому, первісному вигляді, повертаючи гармонію і здоров'я усмішці.

Пряма реставрація (виконується відразу в ротовій порожнині пацієнта) виконується високотехнологічним світлотверднучий композиційним матеріалом, який необхідно наносити на підготовлені тканини зуба тонкими шарами. Доктор немов «виліплює» зуб, отверждаясь кожен шар матеріалу лампою.

Omnium atrium medicina nobilissima est (  Зі всіх мистецтв медицина найбільш благородна (переклад с лат.))

Ми, стоматологи, часто говоримо, що у нашій спеціальності, є три значення. Стоматологія - це наука, мистецтво і ремесло. Реставрація зубів-процес творчий. Людина, що володіє нею повинен вивчати закони гармонії (закони біоніки, тобто природи), закони мистецтва «lege artis» і біомеханіки. Йому необхідно постійно розвивати свої вміння, аналізувати роботи і здобувати нові знання, мануальні навички та освоювати авторські методики по моделюванню і реставрації зубів, відчувати матеріал і тканини, з якими працює, вловлювати індивідуальні особливості пацієнта, щоб досягти гідних результатів. Тому наші лікарі безперервно вчаться, відвідують велика кількість навчань, семінарів, майстеркласів, всіляких лекцій.

 2 2 02

Останнім часом все гостріше постає питання про максимально щадному поводженні з твердими тканинами зуба, видаленні тільки пошкоджених тканин, виконанні роботи в межах дефекту, не забруднюючи здорову поверхню зуба композиційним матеріалом. Мета «малоінвазивних методик» реставрації розірвати порочне коло: карієс - перша неадекватна реставрація - корекції - вінір - коронка. Як правило, перед лікарем стоїть завдання: або невидимі кордони реставрації або збереження здорових тканин зуба. У зв'язку з цим виробники реставраційних матеріалів постійно прагнуть удосконалити оптичні властивості (прозорість (опалісценція) і непрозорість (флюоресценція,), стійкість кольору при різному освітленні, тобто .уверенность в тому що ваша реставрації не буде виглядати плямами в дискотечних вогнях (метамеризма), фізичні характеристики (пластичність матеріалу, легка моделюється, що дозволяє виконувати роботу без освіти пір, відмінна полируемость), безліч колірних відтінків, а в таких системах як Енамел плюс і спец альних фарб, що дозволяють зімітувати індивідуальні характеристики зуба (тріщини, мікропятна і т.д.)

Ми застосовуємо найсучасніші і провідні в світі на даний момент композиційні матеріали для реставрації зубів.

Добре зарекомендував себе матеріал Естет-х (Дентсплай-Франція) застосовується спільно з матеріалом Спектрум ТРН за авторською методикою популярного в СНД реставратора С.Радлінского, який неодноразово давав майстер-класи та семінари для наших лікарів, кілька разів навіть на базі нашої клініки.

Так само ми працюємо матеріалом Filtek suprim 3M ESPE, наші лікарі часто виїжджають на семінари, організовані American Dental Academy.

Особливо полюбився нам італійський матеріал Enamel plus (Micerium). Ця система розрахована саме на мінімальну обробку тканин зуба. Для проведення реставрації, робиться маленький скіс по краю дефекту менш ніж 1 мм і в межах нього виконується робота. А іноді і зовсім не потрібно препарування бором (при закритті диаст-проміжків між зубами або при стертості зубів), поверхня на яку буде підклеює матеріал досить обробити спеціальним порошком з оксиду алюмінію за допомогою спеціального піскоструминного апарату (хендебластера). Реставрація цим матеріалом проводиться по анатомічної техніці стратифікації (нашарування), розробленої Лоренцо Ваніні. Цією технікою працюють безліч стоматологів по всьому світу. Вперше зрозуміти і відчути філософію матеріалу Енамел плюс нам допоміг Вальтер Девото, у якого нам пощастило побувати на лекціях і практичних заняттях, а так же навчалися у чудових докторів, що займаються реставрацією Енамел плюс С.Гришина, Н.Мелешко.

Плюси прямої реставрації:

 • щадна обробка тканин зуба (малоінвазивний і безінвазівний (обходиться і без препарування бором) методи);
 • робота виконується в одне відвідування;
 • вартість роботи значно нижче вартості винірів і коронок (непрямих реставрацій);
 • дозволяє зберегти вітальність зуба (не видаляти нерв) при глибокому карієсі завдяки мінімальній обробці;
 • наші матеріали дозволяють виконувати реставрацію постійних зубів у дітей, навіть при несформований корені.

Рекомендації після проведення реставрації

 • напротязі трьох діб після реставрації рекомендується уникати фарбувальних напоїв (міцний чай, кава, соки з ягід), не вживати в їжу буряк, ягоди такі як чорниця і т.д, так як вони здатні змінити колір реставрації, після чого потрібно проводити полірування.
 • дбайливо ставиться до реставрації і до своїх зубів (не гризти горіхи, сушену рибу, не відкривати зубами пляшки і т.д.) тобто уникати гострих травм, здатних привести як до відколу реставрації, так і до відколу здорового зуба
 • проводити 1 раз на пів-року професійну гігієну. Краще щоб це зробив лікар, який проводив реставрацію, так як він обов'язково повинен провести полірування спеціальною системою паст

Реставрацію краще не робити:

 • якщо у вас погана гігієна порожнини рота (під постійною дією зубного нальоту, реставрація втратить свій початковий естетичний вигляд, блиск, може з'явиться кордон реставрація-тканини зуба)
 • якщо при обстеженні доктор виявив перевантаження передніх зубів, які підлягають реставрації (в даному випадку спочатку рекомендується відновити жувальні зуби або провести ортодонтичне лікування (виправити прикус). В іншому випадку неминучі відколи реставрації.
 • якщо зуб девітальний (без нерва), стінки коронки зтоншені, в множинних тріщинах і від його тканин залишилося менше 60%, в цьому випадку доцільно виготовити коронку на зуб.
Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 16:31
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності