Ви тут: ГоловнаПослугиРентгенодіагностика
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Рентгенодіагностика

rent Рентгендіагностика - унікальна технологія, яка широко використовується в стоматологічному центрі "Ка-Дент"

Наша клініка оснащена найсучаснішим і передовим обладнанням, що дозволяє проводити повну діагностику, необхідну для якісного та ефективного лікування і протезування зубів, включаючи пломбування кореневих каналів під контролем радіовізіографа.
Унікальність рентгенодіагностики, представленої в клініці, полягає у високій безпеці всіх проведених досліджень, так як сучасні цифрові технології дозволяють знизити променеве навантаження в кілька разів, а рівень впливу рентгенівських променів на організм людини, одержуваного пацієнтом під час дослідження, зведений до мінімуму.
Наявність всього необхідного парку рентгенологічної техніки дозволяє максимально швидко (за 1 візит, за кілька хвилин) провести повну і точну діагностику, з виявленням прихованих дефектів, є основою правильного діагнозу.

 

На підставі правильного діагнозу наш високопрофесійний ескулап складе оптимальний для Вас, а в ряді випадків єдино можливий план лікування.
Наші, практично безмежні можливості, включають: ортопантомограмму - панорамний знімок всіх зубів і прилеглих тканин, виявляє приховані захворювання опорного апарату зубів і зміни кісткової тканини, в тому числі вогнища хронічної інфекції. Панорамний знімок включає додаткові пазухи носа, особливо актуальний при наявності супутніх захворювань порожнини рота і захворювань вуха, горла, носоглотки, які дуже часто знижують ефективність стоматологічного лікування і викликають ускладнення.
Прицільний знімок зуба (дентальний) - необхідний для контролю якості етапів проведеного лікування при пломбуванні кореневих каналів.

Дентальний знімок

Дуже важливо підібрати правильне лікування в такій делікатній області як стоматологія, де кожне відвідування лікаря викликає не найприємніші очікування і емоції. Велика частина зуба невидима, тільки 30-40% його знаходиться на поверхні, виступає в порожнину рота (так звана коронка). І тільки рентгенівський знімок дозволяє виявити всю картину, відобразити весь зуб цілком. Він дає можливість стоматологу визначити:

 • розмір і глибину каріозної порожнини;
 • стан коренів і навколишніх тканин;
 • положення зубів в щелепній кістці;
 • наявність патології (кісти, пухлини);
 • пошкодження зуба під коронками і пломбами;
 • заповнення пломбувальних матеріалів каріозної площині;
 • прохідність кореневого каналу;
 • наявність непрорізавшихся зубів;
 • стан молочних зубів у дітей;
 • проблеми з зубом мудрості і ін.

Рентген застосовується в терапевтичній, хірургічній та естетичній стоматології з метою підібрати правильне і найбільш підходяще лікування в конкретній ситуації.
Існує безліч різних видів рентгенологічного дослідження. Знімки можуть бути:

 • дентальні - показують невелику ділянку - один-два зуба.
 • панорамні - відображають щелепу (верхню, нижню) цілком, дають повне уявлення про стан зубів (ортопантомограмма).

Дентальні знімки використовуються в будь-який момент лікування - до, під час або після нього. Вони показують внутрішню структуру зуба: кореневі канали, їх прохідність і заповнювання. Так, при неповному пломбуванні у пацієнта можуть виникнути біль і запалення. Рентгенограма зуба може бути зроблена з введеними кореневими голками.
За знімком лікар швидко визначає всі недоліки. Емаль видно на ньому у вигляді тіні, що оточує поверхню зуба. Кореневі канали являють собою чітко виражені смужки. А внутрішня порожнину зуба (дентин, пульпа) визначається більш високою роздільною здатністю.
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовують найбільш зручний і популярний прилад-візіограф. Відходять у минуле методи довгого знімка зубів, а потім його прояви і роздруківки. Візіограф відображає на моніторі комп'ютера всю інформацію за кілька секунд. Апарат забезпечує високу точність дослідження і більш безпечний для пацієнта (променеве випромінювання знижено в 10 разів).
У нашій клініці ви можете швидко і абсолютно нешкідливо на сучасному обладнанні зробити дентальний знімок зуба для підбору оптимального лікування.


ПАНОРАМНИЙ РЕНТГЕН ЗНІМОК (радіовізіографія) 

З чого почати лікування у лікаря-стоматолога?
Перше, перед тим як прийти на консультацію до лікаря-стоматолога необхідно мати розгорнутий знімок зубів і кісткової структури щелеп (панорамний знімок).
Для чого потрібен панорамний знімок?
Багато захворювань приховані від очей лікаря всередині. Цим Ви гарантуєте повноцінний об'єм послуги, а не косметику зорово видної частини зубів. Лікуватися у стоматолога без панорамного знімка, все одно, що будувати будинок без фундаменту. У стоматологічному центрі "Ка-Дент" Вам зроблять якісні панорамні знімки на цифровому візіографі.
Панорамний дентальний рентгенівський апарат відрізняється тихою роботою, простим і зручним в обслуговуванні, легким встановленням положення в залежності від фігури пацієнта. Апарат призначений для безпечного отримання якісних, чітких панорамних знімків зубів, щелеп, щелепних суглобів і м'яких тканин обличчя (синус). За допомогою концепції апарату та використанню новітніх технологій, для отримання знімка необхідна лише мінімальна доза опромінення.
Панорамна система дозволяє отримувати максимально точні рентгенівські знімки зубо-щелепно-лицьового комплексу діагностичного якості і у всіх рентгенологічних проекціях. Дає можливість лікарям-стоматологам, ЛОР-лікарям, щелепно-лицьовим хірургам користуватися всіма перевагами панорамної цифрової рентгенівської діагностики.
Застосування цифрового формування зображення у даного апарату дозволяє знизити променеве навантаження до дози рівній 2-3 інтраоральних зображенням і дає можливість не тільки зберігати знімок без втрати якості зображення, але і забепечуе отримання додаткової інформації. Наприклад: виконувати вимірювання лінійних розмірів і кутів, дивитися негативне зображення знімка, регулювати контрастність і чіткість, визначати відносну щільність і ділянки з однаковою щільністю тканин, користуватися спеціальними ефектами обробки зображення, робити позначки прямо на знімку і т.д.
За рахунок власної осі обертання трубки ортопантомографа зберігаються лінійні розміри і не відбувається деформації зображення.
Для дітей використовується спеціальна педіатрична програма.

Ортопантомографія, будучи додатковим методом дослідження, дозволяє:

 • визначити наявність у пацієнта прихованих каріозних порожнин, пухлин і пухлоноподібніх утворень;
 • побачити повну картину стану опорного апарату зубів при захворюваннях пародонту;
 • попередження ускладнень при наявності індивідуальних анатомічних особливостей кісткових структур лицьового скелета (наявність додаткових коренів зубів, близьке розташування верхівок коренів до дна гайморової пазухи і т.д.);
 • оцінити стан зубощелепної системи в молочному, змінному і постійному прикусі;
 • стежити за динамікою ортодонтичного лікування;
 • вивчити стан елементів СНЩС при його захворюваннях і проведенні складного ортопедичного, а також ортодонтичного лікування;
 • прояснити стан при анатомічних особливостях і патології верхньощелепних пазух;
 • порівняти результат і оцінити динаміку проведеного лікування.

Абсолютно необхідна при травмах щелепно-лицевої ділянки, плануванні складних екстракцій зубів, імплантації, кісткової пластики, субантральна аугментации, транспозиції нижньощелепного нерва і т.д.

Рентгенологічні проекции:

1. стандартна панорама;
2. дитяча панорама;
3. дентальная панорама;
4. цефалометрична рентгенографія.

 

1. стандартная панорама 2. детская панорама 3. дентальная панорама 4. цефалометрическая рентгенография

Останнє редагування Середа, 07 лютого 2018 16:15
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності