Версія для друку

Стоматологічний центр “Ка-Дент”

Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів міста.

IMG 4174

 

Стоматологічний центр "Ка-Дент" –  це сімейна стоматологія для всіх членів сім'ї. Нас рекомендують своїм знайомим і друзям, які стають нашими друзями.

 

Висококваліфіковані лікарі-стоматологи, найсучасніше обладнання, передові технології і матеріали - все це ми можемо сьогодні запропонувати Вам. У клініці Вас чекає теплий прийом, спокійна атмосфера і доброзичливі фахівці, готові не просто надати послугу, але, перш за все, взяти на себе турботу про ваше здоров'я.

 

Лікарі нашої клініки - професійні стоматологи, мають сертифікати за кількома спеціальностями, постійно підвищують свою кваліфікацію на навчальних курсах і семінарах.

Стоматологічний центр "Ка-Дент"  пропонує повний спектр послуг:

 

  • Терапевтична стоматологія - лікування карієсу, пульпіту, художня реставрація зубів, порятунок "безнадійних" зубів.
  • Пародонтологія - лікування захворювань ясен.
  • Хірургічна стоматологія - видалення зубів будь-якої складності.
  • Ортопедична стоматологія - протезування зубів із застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій; протезування зубів за допомогою металокерамічних коронок, сплаві дорогоцінних металів, безметалеві коронки. Ми пропонуємо протезування зубів знімними конструкціями із замковими кріпленнями.
  • Ортодонтична стоматологія - виправлення прикусу у дітей і дорослих.
  • Естетична стоматологія - профілактична стоматологія, відбілювання зубів і прикраса їх стразами, дорогоцінними і недорогоцінними камінням.
  • Імплантація зубів.
  • Дитяча стоматологія.

У нашій клініці пацієнтів оточує атмосфера спокою, уваги і доброзичливості. Ми можемо надати вам зручні години прийому. Наші фахівці запропонують Вам індивідуальну схему лікування, обговорять з вами всі варіанти лікування і Ви, з їх допомогою, виберете для себе оптимальний.

 

Здорові зуби і прекрасна усмішка - це не тільки модно і престижно, це надає людині впевненість у собі, піднімає настрій, а також є візитною карткою його благополуччя. Приходьте до нас в  Стоматологічний Центр Ка-Дент!  Ми допомогли багатьом людям в боротьбі за своє здоров'я, допоможем і Вам! Ми гарантуємо бездоганну посмішку і гарний настрій!

Останнє редагування Понеділок, 19 липня 2021 08:26
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Ka-Dent

Останні з Ka-Dent