Ви тут: ГоловнаПро нас
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Про нас

IMG 4174

 

Стоматологічний центр "Ка-Дент" відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів міста.

Стоматологічний Центр «Ка-Дент» - це сімейна стоматологія для всіх членів сім'ї. Нас рекомендують своїм знайомим і друзям, які стають нашими друзями.

Висококваліфіковані лікарі-стоматологи, найсучасніше обладнання, передові технології і матеріали - все це ми можемо сьогодні запропонувати Вам. У клініці Вас чекає теплий прийом, спокійна атмосфера і доброзичливі фахівці, готові не просто надати послугу, але, перш за все, взяти на себе турботу про ваше здоров'я.

Лікарі нашої клініки - професійні стоматологи, мають сертифікати за кількома спеціальностями, постійно підвищують свою кваліфікацію на навчальних курсах і семінарах.

Стоматологічний Центр "Ка-Дент» пропонує повний комплекс стоматологічних послуг:

 • Терапевтична стоматологія - лікування карієсу, пульпіту, художня реставрація зубів, порятунок "безнадійних" зубів.
 • Пародонтологія - лікування захворювань ясен.
 • Хірургічна стоматологія - видалення зубів будь-якої складності.
 • Ортопедична стоматологія - протезування зубів із застосуванням сучасних матеріалів і конструкцій; протезування зубів за допомогою металокерамічних коронок, сплаві дорогоцінних металів, безметалеві коронки. Ми пропонуємо протезування зубів знімними конструкціями із замковими кріпленнями.
 • Ортодонтична стоматологія - виправлення прикусу у дітей і дорослих.
 • Естетична стоматологія - профілактична стоматологія, відбілювання зубів і прикраса їх стразами, дорогоцінними і недорогоцінними камінням.
 • Імплантація зубів.
 • Дитяча стоматологія.

У нашій клініці пацієнтів оточує атмосфера спокою, уваги і доброзичливості. Ми можемо надати вам зручні години прийому. Наші фахівці запропонують Вам індивідуальну схему лікування, обговорять з вами всі варіанти лікування і Ви, з їх допомогою, виберіть для себе оптимальний.

Здорові зуби і прекрасна усмішка - це не тільки модно і престижно, це надає людині впевненість у собі, піднімає настрій, а також є візитною карткою його благополуччя. Приходьте до нас в Стоматологічний Центр Ка-Дент! Ми допомогли багатьом людям в боротьбі за своє здоров'я, допоможемо і Вам! Ми гарантуємо бездоганну посмішку і гарний настрій!

 

Останнє редагування Понеділок, 19 липня 2021 08:01
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
Детальніше в цій категорії: « Галерея Контакти »
:

Відгуки клієнтів