Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор

Раінський Богдан

Потер Андрій

Пілат Марина

Липчук Руслана

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- безкоштовні консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Непреємний запах з роту Рекомендовані

У медичній науці поганий запах з рота називається галітозом. У більшості випадків поганий запах викликаний проблемами в ротовій порожнині.

Бактерії, які розщеплюють залишки їжі, виділяють летючі сірчисті з'єднання з неприємним, різким запахом. Їжа і бактерії накопичуються в проміжках між зубами і на задній частині язика. Галітоз часто є ознакою недостатньої гігієни порожнини рота.

Рідше зустрічається інша причина поганого запаху з рота - тонзіллоліти (камені в мигдалинах). Вони виглядають як білі цятки на мигдалинах. Тонзіллоліти складаються з ущільнених залишків їжі і бактерій, які виділяють гази з неприємним запахом. Для їх лікування використовують лазер, який вирівнює поглиблення на мигдалинах, що перешкоджає утворенню каменів. В 5-10% випадків галітоз пов'язаний з хронічними інфекціями придаткових пазух носа (синусити). Хвора людина видихає повітря з неприємним запахом.

Появі галитоза також сприяє надмірна сухість слизової оболонки носа. Дане захворювання називається атрофічним ринітом і вражає, в основному, дві групи людей: пацієнтів, які тривалий час користувалися стероїдними спреями для носа, а також (з невідомих причин) жінок після настання менопаузи. У нормі слизова носа постійно зволожена, а її сухість сприяє розмноженню бактерій, що викликають поганий запах. Галітоз може супроводжувати серйозні захворювання - легеневі інфекції, печінкову недостатність і деякі види раку. Але це поодинокі випадки, і вони супроводжуються іншими очевидними симптомами.

Якщо вас турбує поганий запах з рота, зверніться спочатку до стоматолога. Переконавшись, що з зубами все нормально, бажано відвідати ЛОР-лікаря. Зверніть увагу на гігієну ротової порожнини. Не забувайте двічі на день користуватися флосом. А також почніть чистити задню частину язика перед сном м'якою зубною щіткою або спеціальними пристосуваннями, після чого прополощіть рот антибактеріальної рідиною.

 

Останнє редагування Субота, 10 лютого 2018 12:31
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності