Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор

Раінський Богдан

Потер Андрій

Пілат Марина

Липчук Руслана

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- безкоштовні консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

Раннє втручання усуває захворювання ясен Рекомендовані

Проблеми ясен є ранньою, м'якою стадією захворювання ясен. На даному етапі, ясна можуть стати червоними і злегка опухлими, і вони можуть кровоточити. Але більшість людей відчувають дуже невеликий дискомфорт, тому вони не турбуються і не поспішають до стоматолога, дотримуючись звичайного догляду за порожниною рота. Навіть якщо Ви звертаєтеся до стоматолога регулярно, заплануйте додатковий огляд якомога швидше, якщо ви помітите почервоніння, набряк або кровоточивість ясен під час щоденного догляду за зубами, навіть якщо це зовсім не викликає болю. Раннє втручання - ключ до боротьби з інфекцією, перш ніж вона стане серйозною проблемою.

Існують деякі медичні умови, які роблять Вас більш схильними до розвитку проблем зі здоров'ям ясен. Якщо ви вагітні, страждаєте діабетом, лікуєте рак, ВІЛ-інфіковані або хворі на СНІД, Ви перебуваєте в групі підвищеного ризику. Навіть якщо Ви абсолютно здорові, ви все одно повинні звернути увагу на здоров'я порожнини рота і звернутися до стоматолога при ранніх ознаках захворювань ясен.

Опухлі кровоточать ясна? Не ігноруйте це! Дізнайтеся до якої проблеми це може призвести.

Крім того, ваша спадковість може грати проти вас. Дослідження показали, що приблизно 30 відсотків від загального населення планети мають підвищений ризик розвитку захворювань ясен, незалежно від інших факторів здоров'я. Кращим методом раннього втручання є професійна чистка зубів. Щоб підтримувати постійний догляд за порожниною рота - чистите зуби щіткою і ниткою двічі в день. Крім того, ваш стоматолог-гігієніст або лікар може рекомендувати використовувати ополіскувач, щоб захистити Вашу порожнину рота від утворення нальоту.

Багато людей не знайомі з терміном захворювання ясен і не розпізнають хвороба за першими ознаками. Blend-a-med, лідер в області догляду за порожниною рота, виділяє важливість запобігання проблем ясен.

Ранні симптоми захворювання ясен включають опухлі, червоні або кровоточать ясна. Якщо їх не лікувати, проблеми ясен можуть перейти в періодонтит, який є важкою формою захворювання ясен і іноді може навіть призвести до втрати зуба.Стоматологі по всій країні рекомендують новий інноваційний прорив у догляді за здоров'ям порожнини рота від Blend-a-med. Після 12 років досліджень, 15 зареєстрованих патентів, 70 клінічних дослідженнях за участю більш ніж 100 дослідників і понад 1000 клінічних випробувань, Blend-a-med з гордістю представляє інноваційну зубну пасту Pro-Expert Clinic line Захист Ясен. Удосконалена формула Blend-a-med забезпечує високий рівень захисту від бактерій зубного нальоту, які можуть привести до захворювань ясен, і при регулярному використанні клінічно доведено запобігання хвороби ясен всього за чотири тижні.
Виявлення ознак захворювань ясен
Багато дорослих вважають, що вони вже роблять все можливе, щоб захистити здоров'я своєї порожнини рота і не розуміють, що червоні ясна або невелика кровотеча під час чищення зубів щіткою або зубною ниткою може бути ознакою захворювання ясен. Захворювання, викликані бактеріями нальоту на лінії ясен, можуть привести до набрякання ясен. Якщо їх не лікувати, це може привести до більш серйозної формі хвороби ясен, відомої як пародонтит, в результаті якої, можуть бути пошкоджені зв'язки і кістки, які підтримують зуби. Пародонтит, якщо його не лікувати, може бути однією з основних причин втрати зубів у дорослих. Крім того, деякі дослідження показують, що може існувати зв'язок між пародонтит і іншими проблемами зі здоров'ям, такими як серцево-судинні захворювання, діабет і дострокове народження дитини.

Як ви можете захистити себе від захворювань ясен?
Чистіть зуби принаймні два рази на день за допомогою нової пасти Pro-Expert Clinic Line Захист Ясен, інноваційного продукту лінійки Blend-a-med. Blend-a-med Pro-Expert Clinic Line Захист Ясен містить збалансований комплекс олова, який забезпечує підвищену антибактеріальний захист, в результаті чого зуби захищені від бактерій зубного нальоту, які викликають захворювання ясен, а також допомагає поліпшити стан ясен всього за чотири тижні.

Останнє редагування Четвер, 08 лютого 2018 18:46
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності