Найсучасніше обладнання
У стоматологічному центрі "Ка-Дент" використовується новітнє стоматологічне і діагностичне обладнання від світових лідерів галузі. 
Лікарі та медперсонал найвищої кваліфікації
Завжди раді Вам допомогти наші лікарі і медперсонал найвищої кваліфікації. Вони зроблять Вашу посмішку неповторною, а зуби здоровими!
View More
Стоматологічний центр “Ка-Дент”
Стоматологічний центр "Ка-Дент"   відкрився в грудні 2010 року. Незважаючи на невеликий термін роботи, зумів стати одним з провідних стоматологічних центрів…
View More

НАШІ ЛІКАРІ

Алексєєв Ігор

Раінський Богдан

Потер Андрій

Пілат Марина

Липчук Руслана

Графік роботи

Пн - Пт      9:00 - 20:00
Сб              9:00 - 18:00

Стоматологічний центр Ка-Дент:

- найвища якість стоматологічних послуг;
- безкоштовні консультації найкращих спеціалістів;
- безболісне лікування та профілактика;
 - всі види стоматологічного лікування та протезування.
Запис
 1. Ім'я(*)
  Пожалуйста, укажите Ваше имя
 2. Номер телефону(*)
  Пожалуйста, укажите номер телефона для связи
 3. Виберіть дату(*)
  Неверный Ввод
 4. Що турбує(*)
  Пожалуйста, укажите что Вас беспокоит
 5. Перевірка(*)
  Перевірка
  Помилка вводу

І ще трохи про сучасне виправлення прикусу

Сьогодні здається, що для виправлення зубощелепних аномалій в ортодонтії використовуються хіба що тільки брекети. Часом складається таке відчуття, що брекети існували, ну якщо не завжди, то вже дуже віддавна. Але давайте заглянемо в історію даних ортодонтичних апаратів, і спробуємо з'ясувати, скільки ж їм років, і хто ж їх винайшов.

Виявляється, історія брекет-системи починається з 18 століття, коли в 1776 році, П'єру Фошару прийшла геніальна думка про те, що виправляти прикус і переміщати зуби, направляючи їх в правильне положення, можна за допомогою незнімних ортодонтичних апаратів.

Звичайно, ця думка не просто залишилася у нього в голові, але і була ним озвучена. Після цього почалася робота над створенням якраз тих самих нез'ємних конструкцій. І вже в 19 столітті з'явилися перші системи, які кріпилися до зубів за допомогою цементу, але вони не мали з сучасними брекет-системами практично нічого спільного, хіба що основну ідею. А ось лікар-ортодонт Енгл в кінці 19 століття представив уже більш вдосконалений механізм, який сьогодні і вважається прабатьком сучасних брекетів. Звичайно, апарат Енгла мав масу недоліків, але все ж це був великий крок в ортодонтії, який відкривав великі горизонти. Надалі Енгл, звичайно ж, працював над вдосконаленням свого творіння, і потрібно сказати, що не безуспішно. Були усунені багато недоліків, і апарат став набагато функціональнішим. Надалі роботу над вдосконаленням брекет-систем перейняли й інші фахівці.

Останнє редагування Вівторок, 06 лютого 2018 15:30
Оцініть матеріал!
(0 голосів)
:

Відгуки клієнтів

Чому лікуватися у нас?

 •  Індивідуальний підхід
 • Кращі медикаменти і препарати
 • Найсучасніше обладнання
 • Програма лояльності